Dolapta sevgilisinin babasına yakalandı

Antalya’da 18 yaşında olan kızının odasındaki elbise dolabında saklanan tek erkeği gören baba ile toy kızın bay arkadaşı arasında arbede yaşandı. Çılgına dönen baba, “O ara ne yapacağımı bilemedim” diye konuşurken, kızın bay arkadaşı ise, “Ona yardıma gelmiştim” diyerek kendini savundu.

Olay, 11.30 sıralarında Varsak Fevzi Çakmak mahallesi alana geldi. alinan bilgiye göre, 18 yaşında olan G.G., bay arkadaşı O.A. ile evinde buluştu. Bu sırada toy kızın babası Haneye geldi. toy kız kapıyı açmadan, bay arkadaşına babasının geldiğini ve dolaba saklanması gerektiğini söyledi. dahada ardindan eşiyle birlikte Haneye giren baba, kızının davranışlarından şüphelendi. Odayı denetim eden baba, tanımadığı tek erkeğin elbise dolabında saklandığını görünce çılgına döndü. Dolaptan çıkan O.A. ile baba arasında arbede yaşandı. Polisin kısa müddette olay adina gelmesinin derhal peşinden ortam sakinleştirildi.

“Ne yapacağımı bilemedim”

Eşiyle birlikte tek vakit haneden ayrıldıklarını ve art döndüklerinde kızlarının davranışlarından şüphelendiğini belirten baba, odaya baktığında dolapta saklanan birisini karşısında bulduğunda çılgına döndüğünü belirterek,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir