Bağırmadan, öfkelenmeden: Dijital Dünyada Çocuk Büyütmek

.imgtaa {display: block;position: relative; } .imgtaa img{display: block;} .imgtaa span{position: absolute;right: 0;bottom: 5px; width: 37px;height: 27px;display: block; background:url(‘https://icdn.ensonhaber.com/resimler/ads/aa.png’) no-repeat; } .imgtesh {display: block;position: relative; } .imgtesh img{display: block;} .imgtesh span{position: absolute;right: 0;bottom: 5px; width: 40px;height: 35px;display: block; background:url(‘https://icdn.ensonhaber.com/resimler/ads/esh.png’) no-repeat; } .imgta {display: block;position: relative; } .imgta img{display: block;} .imgta span{position: absolute;right: 0;bottom: 5px; width: 37px;height: 27px;display: block; background:url(‘https://icdn.ensonhaber.com/resimler/ads/aa.png’) no-repeat; } .imgtd {display: block;position: relative; } .imgtd img{display: block;} .imgtd span{position: absolute;right: 0;bottom: 5px; width: 46px;height: 27px;display: block; background:url(‘https://icdn.ensonhaber.com/resimler/ads/d.png’) no-repeat; } .imgti {display: block;position: relative; } .imgti img{display: block;} .imgti span{position: absolute;right: 0;bottom: 5px; width: 51px;height: 27px;display: block; background:url(‘https://icdn.ensonhaber.com/resimler/ads/i.png’) no-repeat; } .imgtr {display: block;position: relative; } .imgtr img{display: block;} .imgtr span{position: absolute;right: 0;bottom: 5px; width: 99px;height: 27px;display: block; background:url(‘https://icdn.ensonhaber.com/resimler/ads/r.png’) no-repeat; }

Dijital tek denizin içindeyiz ve bu deniz devamlı tek değişim içinde. Öyle ki yüzerken her vakit tertemiz tek şeyler keşfedilebilir. Yüzmenin kendisi de bunlardan biri.

Anne babaların kat edip geldiği tek yollar var ve belki gelişime ayak uydurmak kimi dahada kolay. ama mevzubahis çocuklar olduğunda, bu yeryüzünde ilerlerken tek de onların gelişimi laf konusu. Bu vaziyette ne olacak? anne-babalar dijital yeryüzünde nasıl bebek büyütecek?

Dijital yeryüzünde Çocuk Büyütmek - Kristy Goodwin

(Kristy Goodwin)

DİJİTAL DÜNYADA ÇOCUK BÜYÜTMEK

Bu kitap, işte bu her vakit keşfe açık yeryüzünde çocuğunuzu nasıl büyüteceğinizin rehberi. Hiçbir şeyin güllük gülistanlık olmadığı yeryüzünde uyumu nasıl yakalayacağınızı, çocuğunuzu mümkün tehlikelerden nasıl koruyacağınızı hep ona danışabilirsiniz.

Bu kitabı okuduğunuzda çocuğunuzu ekran başından kaldırmak, elinden telefonu, tableti almak amaciyla bağırmanız gerekmeyecek. Her daim yaşanan hiddet nöbetleri, sonrasında sizin sinir harbiniz, hepsi nihayet bulacak.

Artık çocuğunuzun da kayıtsız kalamayacağı tek dijital yeryüzünde yaşıyoruz. Bu kitap tek sihirli sopa değil elbette. Sihir sizin onu okuyup anlamanızda…

Dijital yeryüzünde Çocuk Büyütmek - Kristy Goodwin

Dijital yeryüzünde Çocuk Büyütmek

Kristy Goodwin

Çev.: Tülin Er

Aganta Kitap

S.: 296

Kitabı satın almak amaciyla tıklayınız: idefix

Damla Karakuş

[email

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir