Platonik Aşkı, Genç Kadına Sokak Ortasında Dehşeti Yaşattı

Adana’da platonik aşığının bıçaklı saldırısına uğrayan kadın ellerinden, yüzünden, kaşından, burnundan ve boynundan yaralandı. 80 dikiş atılan Serap Sağlam, “Erkek arkadaşıma ‘onu öldüreceğim’ demiş dahada ardindan da yanıma gelip direk bıçakla saldırdı” dedi.

DAHA ÖNCE DE yaralama ETTİ

alinan bilgiye göre, olay ortada Seyhan ilçesi, Kuruköprü Mahallesi’nde 11 Aralık Salı bugünü gece saat 23.30 sıralarında alana geldi. İddiaya göre, Necdet Erdoğan Artural (35) platonik olarak aşık olduğu Serap Sağlam’ı (31) dahada evvel tek sefer yaralama edip, tek sefer de kırdığı soda şişesi parçasıyla yaraladı. Serap Sağlam’ın bay arkadaşının yanına giden Artural, Serap’ı öldüreceğini söyledi. dahada ardindan da İnönü Caddesi’nde gece toy kadını gören Artural, ona saldırdı.

VATANDAŞLARIN MÜDAHALESİYLE KURTARILDI

Bıçakla boynunu ve yüzünü kesmeye çalıştı. Bu arada, toy kadın eliyle yüzünü kapatınca saldırgan toy kadının ellerini de kesti. Aldığı bıçak darbeleriyle kanlar içinde var olan toy kadın yoldan geçen vatandaşların müdahalesiyle kurtarıldı. Saldırgan ise olay yerinden kaçtı. toy kadın çağrılan ambulans ile hastaneye kaldırıldı. olay adina gelen zabita ise eşkalini belirlediği saldırganı kısa müddette yakaladı.

ÇIKARILDIĞI MAHKEMECE TUTUKLANDI

Emniyetteki işlemlerinin derhal peşinden adliyeye derhal sevk edilen zanlı, çıkarıldığı nöbetçi mahkemece tutuklandı.

“BIÇAKLA YÜZÜMÜ KESMEYE BAŞLADI”

toy kadının ise kaşı, burnu, kulağı, boynuna ve ellerine tam 80 dikiş atıldı. Ölümden dönen Sağlam o korku dolu anları şöyle anlattı: “Şahıs, bay arkadaşıma gelip ‘onu öldüreceğim’ demiş. bendeniz de o sıra İnönü Caddesi’ndeydim yanıma geldi. derhal bıçakla saldırdı bendeniz kendimi savunmaya çalıştım. Ama bıçakla yüzümü kesmeye başladı. bendeniz elimle yüzümü kapatınca elimi kesti. Boynumu, kulağımı, burnumu her yerimi kesti bana 80 dikiş atıldı. Ölümden nihayet anda kurtuldum. Bu kişi bana dahada evvel de saldırdı. Bana kafayı takmış. bendeniz onun cezalandırılmasını, kadına karşı şiddetin nihayet bulmasını istiyorum.”

Kaynak: İHA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.