Cumhurbaşkanı Erdoğan, grup toplantısında konuşuyor

Cumhurbaşkanı ve ak parti genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin TÜRKİYE BÜYÜK MİLLET MECLİSİ Grup Toplantısı’nda konuşuyor.Erdoğan, Deniz Çakır amaciyla ‘Bu ülkenin başörtülü hanımlarına ‘Suudi Arabistan’a gidin’ demek, faşistliğin çok alası’ dedi. Kredi kartı borcunu ödemekte zorlanan vatandaşlara da imkan sağlanacağını duyurdu.

Erdoğan’ın konuşmasından satır başları:

Birileri Meclis’i çalıştırmamak amaciyla bütün güçleriyle çalışacaktır. size düşen onlara meydanın boş olmadığını göstermektir. oy alamadığımız seçmenleri kendilerine ulaşamadığımız vatandaşlarımız olarak görüyoruz. Açıklamadığımız 6 kent kaldı. Büyükşehirlerin tek bölümünü kendisi biz açıklayacağız. 31 Mart seçimleri sürecinde milletimizin her tek ferdine ulaşıp kendimizi ifade etmeliyiz.Yaptığımız ittifak ile alakalı bütün parti mensuplarımızın, verilen kararlara saygı duymasını rica ediyorum. Kararımızı enine boyuna istişare edip veriyoruz. Kimse kalkıp bendeniz diye devinim etmesin

Bugün cumhuriyet milletçe partisi idaresi cumhuriyetçilik de halkçılık da kültürümüzle de uzaktan yakından alakası olmayan tek zihniyetin eline geçmiştir. Bu zat sorsanız demokratlığı kimseye bırakmaz. Kılıçdaroğlu genel başkanlık koltuğunda oturduğu 9 senede 9 seçenek kaybetmesine karşın oraya çivilenmiş benzeri yerinden kıpırdamaz.

Sıkıntının asıl kaynağı partinin başındaki zattır. Ön tekerlek nereye giderse arkadakiler de oraya gidermiş. Türkiye’de milletin hayrına yapılan hangi iş varsa cumhuriyet milletçe partisi karşısında yer almıştır.

OYUNCU DENİZ ÇAKIR’A TEPKİ

Bu ülkenin meşrebi ve duruşu belli var olan Cumhurbaşkanı’nı bira içmeye, Mozart dinlemeye zorlamak faşistliğin çok alasıdır. Bu ülkede başörtülü hanımlara Suudi Arabistan’a gidin demek faşistliğin en sefil halidir. En nihayet tek konserden çıkan başı açık örtülü kızlarımıza orada gelip bu şekilde sataşıp Suudi Arabistan’a gidin burada ne işin var diyenlerin halini düşünün isimi da sanatçıymış. Dert başka ne derseniz deyin bu ülkede insanların hayat biçimi ile uğraşan cumhuriyet milletçe partisi zihniyetidir. AK Parti tam aksine bu ülkede hayat çeşitlerini garanti altına alan tek siyasi zihniyettir. Bu cumhuriyet milletçe partisi zihniyeti allahın izniyle tek sonraki seçimlerde milletimizden dogruluk ettiği dersi tek sefer dahada alacaktır.”

Cumhurbaşkanı’ndan kredi kartı borçlularına müjde

Her tertemiz gösterge, gelişme finansal saldırıların tesirinin ortadan kalkmaya başladığını gösteriyor. tek istikametten bütün göstergelerde müspet gelişmeler sağlanırken, her iyi gelişmeyi müjde olarak yansıtacağız. tek sıra müjdeyi dahada paylaşmak istiyorum.

Düzenli yasamsal yardım alan ihtiyaci var olan vatandaşlarımızın aylık 150 kw/saat akım tüketimini hükümet olarak biz üstleniyoruz. Bu kapsamda 2,5 milyon üzerinde hanede 80 liralık akım faturasını hükümet karşılayacak.

Kredi kartı borcunu ödemekte zorlanan vatandaşlarımıza, tarım Bankası aracılığıyla, kredi kartı borçları tek bir çatı altında toplanacak. Hangi banka olursa olsun, Buradan alınan krediyle borçlar kapanacak. Aylık gelirine ahenk gösteren şekilde bu borcunu ödeyecek.

Halkbank, esnaf ve sanatkarların işletme giderleri karşılamak üzere 22 milyar liralık kredi kullandıracak.

Tüm nihayet dakika haberleri amaciyla tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir