Korkunç Töre Cinayeti! 16 Yaşındaki Kızını, Arkadaşına Öldürttü

haneden kaçan kızını öldürmesi amaciyla arkadaşına öldürten cani baba,ülkede infial yarattı. Hindistan’ın Bihar şehrinde töre cinayetlerine karşı protesto gösterileri düzenlendi.

KIZINI ÖLDÜRMESİ İÇİN ARKADAŞINA VERİP KAYIP İHBARINDA BULUNMUŞ

Hindistan’ın Bihar şehrinde ismi Anjana olarak açıklanan 16 yaşında olan kız, kısa tek vakit evvel tek erkekle haneden kaçtı.Üç vakit ardindan Haneye döndüğünde babası, kızını yakın tek arkadaşına teslim ederek haneden kovdu. Baba, polise gittikçe kızının kaybolduğu ihbarında bulundu.

VAHŞİCE KATLEDİLMİŞ

Polis, yaptığı çalışmalar neticeninde Anjana’nın cesedini kafası koparılmış, yüzüne asit dökülmüş ve vücudunun başka bölümlerinde bıçak darbeleri vurulmuş tek şekilde bulundu.

Cesedi teşhis etmek amaciyla zabita merkezine çağrılan anne adayi ve baba, gitmedikleri benzeri ailenin başka fertlerine gitmemeleri söyledi. Bunun üstüne polis, anne adayi ve babadan şüphelendi.

POLİS TÖRE CİNAYETİNİ alana ÇIKARDI

Polise çelişkili tek şekilde ifade veren anne adayi ve baba, gözaltına alındı. Ailenin en hatri sayilir büyüklükte kızı, olayı polise anlatıp babalarının kız kardeşlerini akrabasına öldürmesi amaciyla teslim ettiğini söyledi.

bütün bulguların kızın töre cinayetine kurban gittiğini söyleyen polis, kızın cesedinin öldürüldükten üç vakit ardindan evine ani çok surat metre uzakta bulunduğunu söyledi.

Olaydan ardindan Şehirde töre cinayetlerine karşı protestolar düzenlendi.

HABERLER.COM/ DIŞ HABERLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.