Son dakika! İDO ve BUDO seferlerine fırtına engeli

İDO’nun web sitesinden yapılan izaha göre ise; yarın (29.03.2019),07:50’de yapılacak var olan Kadikoy-Bursa ve 08:05’de yapılacak var olan Yenikapi-Bursa seferleri menfi sema Kosullari hasebiyle iptal edildi.

İDO VE BUDO’NUN İPTAL EDİLEN SEFERLERİ

Olumsuz sema koşulları ve rüzgar deniz ulaşımını etkiledi. İDO ve BUDO’nun Bir takım seferleri iptal edildi.
Olumsuz sema koşulları ve rüzgar deniz ulaşımını etkiledi. İDO ve BUDO’nun Bir takım seferleri iptal edildi. menfi sema koşulları hasebiyle İDO ve BUDO’nun Bir takım seferleri iptal edildi. İptal edilen seferler şöyle:

İDO
07.45 / Bandırma-Yenikapı-Bostancı
07:50 / Kadiköy-Bursa
08:05/ Yenikapı-Bursa

BUDO
07.00 / Bursa (Mudanya)-İstanbul (Eminönü/Sirkeci)
10.30 – 20.30 / İstanbul (Büyükçekmece)-Bursa (Mudanya)
11.30 / İstanbul (Eminönü/Sirkeci)-Armutlu (İhlas)
08.30, 11.30, 14.30, 16.30, 18.30 ve 20.00’deki İstanbul (Eminönü/Sirkeci)-Bursa (Mudanya) seferleri

GÖKÇEADA VE BOZCAADA FERİBOT SEFERLERİNE DE İPTAL

Kuzey Ege’de etkili olan poyraz fırtınası nedeniyle, Çanakkale’nin Gökçeada kazasina yarın yapılacak tarifeli bütün araba vapuru seferleri, Bozcaada kazasina ise bazı feribot seferleri iptal edildi.

Kuzey Ege’de saatteki hızı zaman zaman 70 kilometreyi bulan poyraz fırtınası hasebiyle Gökçeada ve Bozcaada ilçelerine araba vapuru seferlerinde aksamalar yaşanıyor. Fırtına nedeniyle Çanakkale Boğazı ile Adalar hattında yolcu ve araç taşımacılığı yapan Gestaş firmasından yapılan açıklamada, yarın Gökçeada-Kabatepe hattındaki tarifeli bütün araba vapuru seferleri iptal edildi. Bozcaada’dan Geyikli’ye saat 07.15 ve 10.00, Geyikli’den Bozcaada’ya ise saat 08.00 ve 11.00’deki araba vapuru seferlerinin iptal edildiği açıklandı.

Çanakkale Boğaz hattındaki feribot seferleri ise şu vakit amaciyla normal olarak ayni ritimde devam ediyor.

İZMİR’DE GÜZELBAHÇE VAPUR SEFERLERİ İPTAL

İzmir’de tesirli var olan menfi deniz ve sema koşulları hasebiyle İZDENİZ A.Ş., Güzelbahçe seferlerini yarın sabahtan bu yana belli tek süre müddetliğine iptal ettiğini duyurdu.

İZDENİZ genel Müdürlüğünden yapılan açıklamada, menfi deniz ve sema koşulları hasebiyle yarın erken saat 7.24 itibariyle Güzelbahçe seferlerinin belli tek süre süreyle iptal edildiği duyuruldu. Açıklamada, başka yolcu ve oto vapuru seferlerinin ise ayni ritimde devam ettiği bildirildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.