Başiskele Bahçe Çiti

Kocaeli iline ait Başiskele ilçesinde uzun zamandır ortalama 100-500 metrekare bahçe çiti hizmeti vermekteyiz. Çitlerimizin hem üretimini hem montajını yapıyoruz. En çok satışını yaptığımız çitler arasında ise çimli çitler yer almaktadır. Başiskele yeşillik alanı bakımından zengin olduğu için bahçe çiti çok tercih edilir. Bahçe çitleri genelde 1 ve 1.50 metre yüksekliğinde oluyor.

Firmamız sadece bahçe çiti değil çimli saksı çiti, çimli çöp konteynırı, çimli bahçe ve teras korkuluğu ve bahçe etrafına çimli çit montajı da yapmaktadır. Bizler siz değerli Başiskele sakinlerimize Başiskele Bahçe Çiti firması olarak uygun fiyatlarda ve yüksek kalite standartlarında hizmet vermek için çabalıyoruz.

Başiskele Geliştikçe Biz Daha Çok Çalışıyoruz

Başiskele, her geçen gün gelişen bir ilçedir. İlçemizde toplam 5000 metrekare proje gerçekleşmektedir. Başiskele daha çok bahçeli evler içerdiği için ev sahipleri bahçe çitine çok ihtiyaç duymaktadır. Bizler de sizin ihtiyaçlarınızı karşılamak adına uzman ekibimiz ile bahçe çiti hizmeti vermekteyiz.

Başiskele geliştikçe çitlere olan talep daha da artıyor. Bizler de Başiskele bahçe çiti firması olarak bu talebi yerine getirmekle yükümlüyüz. Gelişen ilçemizi daha da güzelleştirmek için sizlere son derece kaliteli malzemelerimiz ile konforlu ve sağlam bahçe çiti ürünlerimizden sunmaktayız.

Çim Çitler Nerelerde Kullanılır?

Firmamızın üretip montajını yaptığı çim çitler park ve bahçelerde, villalarda, site ve apartman çevresinde ve yol kenarlarında kullanılır. Firmamızın üretimini yaptığı çim çitlerden kullanarak hem şık bir görüntü oluşturabilir hem de dışarıdan içerisinin görünmesini önleyebilirsiniz. Bahçe çitleri ve çim çitler kolay bir şekilde montaj edilir ve yerini değiştirmek istediğinizde kolayca yerinden çıkarıp başka yere monte edebilirsiniz.

Tel Çit Özellikleri

Tel çitler tel örme olarak adlandırılır. Tel çitler iki örgü halindedir ve belli kalınlıkta çubukları vardır. Tel çitler PVC ve galvaniz olmak üzere ikiye ayrılır. PVC tel çitler 20*20 göz aralığında ve 80*80 göz aralığında olabilir. Firmamız sizin isteğine göre belli aralıklarda tel çit montajı yapmaktadır.

Tel çitler bahçelerde, yol kenarlarında, parklarda ve kapı önlerinde kullanılır. Bazı işletmelerde etrafını korumak için tel çit montajı yaptırır. Tel çitler genelde yeşil renkte olsa da sizin isteğinize yönelik farklı renk tonlarında da tel çit üretimi yapılır.

Bahçe Çiti Ne İçin Kullanılır?

Firmamızın üretimini ve montajını yapmış olduğu bahçe çitleri hem güvenlik, hem sınırlama hem de aksesuar amaçlı kullanılabilir. Sizlerde evinizin bahçesine, kapınızın önüne veya terasınıza çit yaptırarak içerinin görünmesini engelleyebilir ve şık bir görüntü ortaya koyabilirsiniz.

Son derece uygun fiyatlarla satış yapan Başiskele bahçe çiti firmamızdan yaptırabilirsiniz. Bahçe çiti fiyatlarımız çitin türüne göre, modeline göre ve metrekareye göre değişiklik gösterir. Sizlerde firmamızdan bahçe çiti hizmeti almak istiyorsanız irtibat numaramızdan bizi arayabilir veya firmamızı ziyaret edebilirsiniz.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.