Sertaç Güngör Kimdir?

11.07.1989 tarihinde Üsküdar’da dünyaya gelen Sertaç Güngör, şuanda evli ve 3 çocuk babasıdır. Eğitim hayatında lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi’nin Sosyoloji bölümünde, yüksek lisans eğitimini ise İstanbul Ticaret Üniversitesi’nin yine Sosyoloji bölümünde tamamlamıştır. Sertaç Güngör, katıldığı ve yürüttüğü projeler ile birlikte birbirinden önemli işlere imza atmıştır. Ayrıca çeşitli seminerler ile fikir ve projelerini de paylaşmaktadır.

Sertaç Güngör, 2004-2014 yılları arasında iletişim ve eğitim teknikleri konusuna yönelik olarak yaklaşık 2000’den fazla seminer vermiştir. Bunun yanında 2012-2014 yılları arasında Sağlık Bakanlığı’nın bünyesinde bulunan İstanbul’da ki tüm hastane, ilçe sağlık müdürlükleri ve sağlık birimlerinde konferanslar vermiştir.

Sertaç Güngör’ün yürüttüğü projeler ve verdiği seminerlere bakıldığı zaman yaptığı en önemli projeler arasında yer alanlardan biri ise Genç Enderun’dur. 2014 yılında Sakarya Büyükşehir Belediyesi’nde Genç Enderun projesini gerçekleştirmiştir. Genç Enderun şuanda Üsküdar Belediyesi’nin bünyesinde bulunmaktadır. Genç Enderun ile birlikte yine birçok anlaşmaya imza atmıştır. Bunlardan bazıları ise 2018 yılında İbn-i Haldun Üniversite ise ortak bir proje yürütülmesi ve 2018 senesinde Sanayi Bakanlığı İstanbul Kalkınma Ajansı’ndan hibe alınmasıdır. Sertaç Güngör’ün gerçekleştirdiği Genç Enderun projesi ile birlikte 2012 ve 2019 yılları arasında totalde 1441 öğrenciye eğitim verilmiştir. Halen daha 530 mevcut öğrenci ile eğitime devam edilmektedir.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir