Volkan Yıldız Kimdir?

Volkan Yıldız İnş. San. Tic. Ltd. Şti. şirketinin sahipliğini yapmakta olan Volkan Yıldız, ünlü şirket olan Volkan Yıldız İnş. San. Tic. Ltd. Şti. kuruculuğunu yapmış olan İhsan Yıldız’ın oğlu olmaktadır. Şuanda Ankara ilinde yaşam faaliyetlerini sürdürmektedir.

Volkan Yıldız İnş. San. Tic. Ltd. Şti. şirketi 1997 yılında kurumsal bir kimliğe sahip olmuştur. Volkan Yıldız İnş. San. Tic. Ltd. Şti. bünyesinde gerçekleşen tüm projeler ve faaliyetler firmanın prensipleri arasında yer alan kaliteli ve kusursuz hizmet anlayışı ile tüm faaliyet ve projeleri zamanında teslim koşulları doğrultusunda hizmet sağlamıştır.

Kurulduğu günden itibaren içinde bulunulan durumda Volkan Yıldız İnş. San. Tic. Ltd. Şti. firmasının binlerce referansları bulunmaktadır. Elde edilen bu referanslar firmanın kalıcı olarak sektöründe sağladığı başarıyı ve İhsan Yıldız’ın gerçekleştirdiği doğru politikaların yanı sıra çalışanlarının uzmanlığı ile de doğrudan ilişkili bir halde olmaktadır. Volkan Yıldız’ın ismini alan Volkan Yıldız İnş. San. Tic. Ltd. Şti. firması faaliyetlerine hala daha hız kesmeden devam etmektedir. Volkan Yıldız İnş. San. Tic. Ltd. Şti. müşterilerine oldukça geniş yelpazeli hizmetler ve uygulamaların yanı sıra birbirinden kaliteli ürünler ile hizmet sunmaktadır. Volkan Yıldız İnş. San. Tic. Ltd. Şti. internet sitesinden bu detaylara rahat bir şekilde ulaşabilmeniz için http://www.volkaninsaat.com adresinden faydalanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir