Bornova Kombi Servisi

Doğalgaz kullanımına başlanmasıyla birlikte evlerimize ve iş yerlerimize çeşitli markalarda kombi cihazları girmeye başlamıştır. Farklı markalarda olsa da tüm kombi cihazları aynı işlemi yapmakta ve elektronik sistemlerden oluşmaktadır. Markası ne olursa olsun tüm kombi cihazları yıllık periyodik bakımdan geçmesi gereken cihazlardır. Bornova kombi tamircisi ekipleri tüm markaların kombilerinin bakımlarını özenle yapabilmektedir. Bornova kombi servisi firmamız tarafından garantili olarak sizlere sunulmaktadır.

Kombi Bakımının Yapılması

Kombi bakımının düzenli olarak yapılması can güvenliğimiz açısında dikkate alınması gereken bir konudur. Bakımı yapılmayan kombilerde eskiyen ve yıpranan parçalar nedeniyle gaz sızıntısı tehlikesi ortaya çıkabilir ve farkına varmadan gaz zehirlenmeleri meydana gelebilir. Bornova kombi servisleri çeşitli araçlarla insanlara duyuru yaparak, kombilerinin bakımlarının zamanında yapılması gerektiği hakkında bilgiler vermektedir. Bornova kombi bakımı için firmamız, kombi bakımlarının yaz aylarında yapılmasının daha sağlıklı ve ekonomik olacağınız bildirmektedir.

Kombi Temizliği

Kombilerin yıllık bakımlarında genel temizlikleri yapılır ve Bornova kombi tamircileri tarafından tespit edilen arızalı ve eskimiş kombi parçaları yenisi ile garantili olarak değiştirilir. Her bakımdan sonra kombiniz yenilenmiş olur ve sağlıklı çalışmaya başlar. Bornova kombi servisi için bizleri telefon ile aramanız yeterlidir. Sizlere istediğiniz hizmet türünü sorarız ve yapılacak bakıma göre özel bakım cihazları getiririz. Bornova kombi tamircisi olarak, kombinizin tüm bakım ve temizliğini yaptığımız gibi istemeniz durumunda kalorifer petek temizliğini de özel ilaç ve cihazlarla en iyi şekilde yapmaktayız.

Kombi Servisi

Firmamız bünyesinde kombi bakım ve tamiri için yeterli sayıda uzman ekip bulundurulmaktadır. Bornova kombi servisleri hızlı hareket ederek, sizlere istediğiniz her anda hizmet verebilmeyi amaçlamaktadır. Bornova kombi tamircileri yaptıkları işlemler ile müşteri memnuniyeti kazanmakta ve her şeyden önce kişi can güvenliğini ön planda tutmaktadırlar. Bornova kombi bakımı firmamız tarafından en ekonomik şartlarda sizlere sunulmaktadır.

 

Bornova Kombi Servisi” için 237 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.