En Ucuz Kitaplar İçin BKM Kitap Kampanyaları

Peygamberimiz hakkında, bugüne kadar binlerce farklı kişi, onbinlerce farklı kitap yazmıştır. Türkiye’de bile farklı farklı bir çok yazardan kitaplar bulunuyor ve bunların her biri birbirinden değerli bilgileri bizlere veriyor. İslam kitapları okumak istiyorsanız eğer, bunun için ihtiyacınız şüphesiz ki bol kitap seçenekleri ve tabii ki ucuz kitap almak olacaktır. İşte bunun için de BKM Kitap sayesinde, en iyi imkanlara sahip olarak, dilediğiniz gibi kitaplar alabileceksiniz. Muhammed Hamidullah tarafından ansiklopedi şeklinde hazırlanan İslam Peygamberi kitabını oldukça geniş ayrıntıları ile çok fazla tercih edilen kitaplar arasında yer alıyor. Hz. Muhammed Mustafa (sav) hakkında bir çok bilginin yanında ayrıca dinin temelini de burada daha net görebiliyorsunuz. Her evde bulunması gereken kitaplar arasında yer alan İslam Peygamberi kitabı, hem sizin ve hemde aile bireyleriniz için iyi bir kaynak olacaktır. Öncelikli olarak benzer kitapları incelemek için de www.bkmkitap.com sitesine veya BKM Kitap Mobil Uygulamasını cep telefonlarına indirerek, aradığınız kitapları bulabilirsiniz. 


İslamda İlmin Önemi

İslam dini sadece Ahiret için değil, hem dünya için ve hemde Ahiret için gelmiştir. Hatta bir kıssa da “hiç ölmeyecek gibi dünya için, yarın ölecekmiş gibi ahiret için yaşayın” denmiştir. Bir Müslümanın temel yaşam ahlakı buna göre olmalıdır. Çalışmak çok önemli olduğu gibi, İmam-ı Gazali tarafından hazırlanan İlmin Fazileti sayesinde, ilmin önemini de en güzel şekilde görebiliyoruz. İslam dininde dünya için ve çevrenizde ki insanlar için kolaylıklar üretmekte çok önemlidir. Kısacası yeni bir ürün icat etmek ve bu icadın insanların faydalanmasını sağlamak, size her zaman büyük değer katacaktır. İşte İlmin Fazileti ile bunları da daha net olarak görebiliyorsunuz.


Sezai Karakoç Diriliş Neslinin Amentüsü

Dini roman okumayı sevenler için Türkiye’de en fazla okunan kitapların başında gelen Diriliş Neslinin Amentüsü kitabı gelmektedir. Müslüman gençlerin özellikle ilk fırsatta okuması gereken çok önemli eserlerin başında geliyor. Günümüzde özellikle Avrupa’da yaygınlaşan İslamofobiden dolayı İslam gençlerin nelere dikkat etmesi gerektiği ve bu süreçte neler yapacaklarını da bilmeleri gerekiyor. İşte kitap hem bunları ve hemde İslam Ahlakını bizlere en iyi şekilde yansıtarak, daha etkin bir şekilde yaşamamızı da anlatıyor. Sonuç olarak Diriliş Neslinin Amentüsü hem sizin için hemde sizden sonraki nesiller için de iyi bir kaynak eser olarak, okuyacağınız kitapların başında gelecektir. 


Türkiye’nin En İyi Kitapçısı

En iyi kitap kampanyalarının mimarı olan BKM Kitap ile istediğiniz gibi okunacak harika kitapları bir arada bulabileceksiniz. Artık mobil üzerinden de uygulamalarını kullanarak, çok daha kolay bir şekilde sipariş verebilir, siparişlerinizi takip edebilir ve her zaman tüm kampanyalardan da haberdar olabilirsiniz. 

Fırsat Severler İçin Mobil Kütüphane

Türkiye’nin en uygun fiyatlı kitap sitesi BKM Kitap, mobil kullanıcılarına hızlı alışveriş imkanı sağlıyor… Hemen mobil uygulamamızı indirerek kaçırılmayacak fırsatlardan sen de yararlan!

#kitap #kampanya #bkmkitap

Mobil uygulama içinbit.ly/bkmuygulama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir