Çok fonksiyonlu yazıcı kiralama

Çok fonksiyonlu yazıcı kiralama sistemi ile işletmelerin ihtiyacına uygun cihazları düşük maliyetli kiralama bedeli ile kiralamaları mümkündür. Bu sistem ile yazıcı, fotokopi, tarayıcı ve faks cihazlarına ayrı ayrı para ödemek yerine tek bir makine kiralayarak yazıcı, fotokopi makinesi, tarayıcı ve faks makinelerini tek bir makinede kullanmak mümkün olmaktadır. Bu sayede hem baskı maliyetleri kontrol altına alınabilir hem de sürpriz maliyetlerle uğraşmak durumunda kalınmamaktadır.

Yazıcı Kiralama Bedeli
Çok fonksiyonlu kiralık fotokopi makinesinin bedeli ortalama bir fiyat aralığında olsa da net bir fiyatı bulunmamaktadır. Zira kullanıcının çekim adedi ve ihtiyacı olan donanıma göre fiyat farklılıkları oluşmaktadır. Kullanıcının ihtiyacı olan cihaza ait fiyatın, ilgili firmanın kullanıcı ile yapacağı görüşme analizinden sonra belirlenebilmesi mümkün olmaktadır. Bu kiralama bedelleri ayrıca günlük, haftalık, aylık ve yıllık kiralamalara göre farklılık göstermektedir.

Ofislerin vazgeçilmezi
Bilindiği üzere günümüzde iletişimin olduğu her yerde mfp türü çok fonksiyonlu cihazlar (yazıcı, fotokopi, faks, tarayıcı gibi hepsi bir arada olan cihazlar) ofislerin vazgeçilmez iş ortakları durumundadır. Çok fonksiyonlu cihazlarla, bilgisayara evrak taratma, bilgisayardan çıktı alma hatta eldeki bir evrakı çoğaltma işlemleri yapılabilmektedir. Çok fonksiyonlu makineler olmaksızın bir ofis veya işyerinde iş yapmak neredeyse imkânsız durumdadır. Ofis ve şirketlerin bu cihazlara ulaşmada yaşadıkları en büyük problem satın aldıktan sonra meydana gelen sarf malzeme ve bakım onarım maliyetleri olmaktadır. Bu sebepten çok fonksiyonlu cihazların kiralık olarak elde edilmesi ofis ve şirketler için maliyet açısından büyük kolaylık sağlamaktadır.

Kaynak: https://www.bogazicifotokopi.com.tr/istanbul/fotokopi-kiralama/