Anne Serpil Doğulu, Beren Saat ve Kenan Doğulu’nun ayrılık iddialarına son noktayı koydu

Kenan Doğulu Bodrum Antik Tiyatro’da konser verdi. Yaz konserleri kapsamında sahneye çıkan meşhur sanatçıyı binlerce kişi izlemeye geldi. Doğulu, konser alanına girer girmez kız kardeşi Canan Doğulu ve annesi Serpil Doğulu da geldi. Serpil Doğulu, erkek çocuğu ve Beren Saat‘in boşanma haberlerine de açıklık getirdi.

DOĞULU’NUN ANNESİ nihayet NOKTAYI KOYDU

Kenan Doğulu’yu Bodrum’da yaşayan annesi Serpil Doğulu erkek çocuğunun konserini en ön sıralardan izledi. Beren Saat’in konsere gelmemesi ile alakalı konuşan Doğulu, “İşleri vardır, öyle olması gerekiyordur” dedi. Beren Saat ve Kenan Doğulu ayrılacak iddialarına cevap veren Serpil Doğulu konuya nihayet noktayı koyarak “Hayır netlikle ayrılmayacaklar. Söylenenler, konuşulanlar yalandan diger değil. Öyle tek şeyleri yok” dedi.

“ŞAŞKIN VE coskuyla BEKLİYORUZ”

hamile eşi Nazlı Kurbanzade ile birlikte Kenan Doğulu konserine gelen Ali Sunal medya mensuplarının suallerini yanıtladı. Sunal, “Bebeği Kenan amcasıyla tanıştırmaya getirdim” şeklinde konuşan Sunal doğacak var olan çocuğu amaciyla ad ile alakalı eşiyle anlaşamadıklarını dile getirerek “Şaşkın ve heyecanlı şekilde bekliyoruz. İsim düşündük tartışıyoruz. Doğunca netleşecek” dedi.

PELİN MÜJDEYİ VERDİ

Oyuncu Pelin Karahan kız kıza Doğulu konserini izleyenler arasındaydı. tertemiz dizinin yolda olduğu müjdesini veren Karahan “Kız kıza geldik. Beyleri hanede bıraktık. Kenan’ı çok seviyorum. Bizim düğün şarkımız dahi Kenan Doğulu’nundu” şeklinde konuştu. İki bebek annesi var olan Karahan, “Yeni tek proje var. sıra ile ekranlara art dönüyorum” diyerek hayranlarına müjdeyi verdi.

Kaynak: İHA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.