Marcao: Yapmamız gereken bu formayı en iyi şekilde terletebilmek

Galatasaray’ın RB Leipzig’e 3-2 yenik olduğu hazırlık maçının derhal peşinden sarı kırmızılı takımın oyuncusu Marcao, medya mensuplarına açıklamalarda bulundu. Innsbruck sehrindeki Tivoli-Neu Stadı’nda oynanan müsabakanın derhal peşinden konuşan Marcao, güç tek mücadelesi arkada bıraktıklarını söyleyerek, “Hazırlık kampındaki evvel maçımızı Yorucu tek rakibe karşı oynadık. güç tek mücadele oldu. İstediğimiz performansı tam manasıyla gösteremedik ama yolun başındayız. Hazırlık kampı tertemiz başladı. İyi tek kamp geçiriyoruz. İyi oynadığımız, oyunu domine ettiğimiz ve pozisyonlar bulduğumuz anlar da oldu ama ne yazık ki kaybettik. Her geçen gün, idman ve hazırlık maçında dahada iyi seviyeye ulaşacağız” dedi.

“GALATASARAY GİBİ BÜYÜK BİR CAMİAYA GELİYORSANIZ netlikle ORAYI dogruluk ETTİĞİNİZ VE KALİTENİZ OLDUĞU İÇİN GELİYORSUNUZDUR”

Yeni tasima Valentine Ozornwafor’u değerlendiren Marcao şu ifadeleri kullandı: “Galatasaray benzeri hatri sayilir büyüklükte tek camiaya geliyorsanız netlikle orayı dogruluk ettiğiniz ve kaliteniz olduğu amaciyla geliyorsunuzdur. Kendisi de kaliteli tek oyuncu ve netlikle bize yararı olacaktır. Ahmet, Luyindama ve benim amaciyla de aynı şeyler geçerli. tek yapmamız koşul olan bu formayı en iyi şekilde terletebilmek ve kulübe hizmet edebilmek. Hocamız da bize güven veriyor. Onun verdiği güven ve takım içi rekabetle dahada iyi olacağımızı düşünüyorum.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.