Milli Piyango 19 TEMMUZ 2019 SIRALI TAM LİSTE| 2019 Milli Piyango 19 Temmuz Sonuçları İşte Burada


2019 ulusal Piyango 19 TEMMUZ 2019 Çekilişi Sorgulama TAM LİSTE | ulusal Piyango 19 TEMMUZ…

19 TEMMUZ 2019 MİLLİ PİYANGO SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

MİLLİ PİYANGO NE ZAMAN, SAAT KAÇTA HANGİ KANALDA ÇEKİLİYOR?

Milli Piyango İdaresi genel Müdürlüğü’nün Ankara Balgat binasında çekiliş heyeti ve noter huzurunda yapılan çekilişler, her ayın 9, 19 ve 29’unda itinali olarak saat 21:15’te yapılmaktadır.

MİLLİ PİYANGO SONUÇLARI ne türlü ÖĞRENİLİR?

Milli Piyango çekilişin bitmesinin derhal peşinden ulusal Piyango İdaresi’nin resmi sitesi var olan mpi.gov.tr’den resmi neticeler yayınlanmaktadır. galip gelen numaralarla birlikte aynı zamanda çekilişin resmi kayıt videosu da vatandaşlarla paylaşılmaktadır.

MİLLİ PİYANGO BİLETLERİNİN GÜVENLİK ÖZELLİKLERİ

Kağıdın dokusunda, yuvarlak içinde ulusal Piyango amblemli fligran bulunuyor ve vakit ışığına tutulduğunda görülüyor. Kağıdın her tarafına homojen olarak dağılmış ve Yalnızca mor ziya (ultraviyole) altında görülebilen uzunluğu asgari üç milimetre var olan parlayan ve kati çizgiler şeklinde mavi ve sarı rengarenk görünmez elyaf da yer alıyor. Kompozisyon bölümünün üst ve asagi bölümünde bulunan mini ”Milli Piyango” yazısı, rengarenk siyahbeyaz fotokopi çekildiğinde dağılma özelliğine sahip. Biletin tarih ve bedelinin yazıldığı bölümdeki ince çizgiler siyahbeyaz fotokopi çekildiğinde dağılıyor ve netliğini kaybediyor.

MİLLİ PİYANGO BİLETLERİ NEREDE VE ne türlü BASILIYOR?

Milli Piyango biletlerinin basımı T.C. ortada Bankası’nın Banknot Matbaasında filigranlı hususi kazanç kağıtlarına güvenlik koşulları altında yapılmaktadır. ulusal Piyango oyunlarının bütün biletleri Türk Parasını savunma yasasının güvencesi altındadır.

PİYANGO BİLETİNİZE İKRAMİYE ÇIKTIĞINDA İKRAMİYENİZİ NEREDEN ALACAKSINIZ?

Milli Piyango biletinin nihayet üç ( üç ) rakamına civarindan eşit eden ikramiye tutarlarını ulusal Piyango gezici ve sabit bayileri ödemek zorundadır. Bu bayiler nihayet dört veyahut beş rakamına göre isabetli biletlerin de ikramiyelerini ödeyebilirler. Bu tutarlar üzerindeki ikramiyeler bayi tediye yetkisi dışındadır.
Başbayiler ile sanal ortam bayileri İdare ile imzaladıkları sözleşmede anlatilan tutara civarindan var olan ikramiyeleri öderler.

Yılbaşı çekilişi amaciyla bilet kupürlerine bakılmaksızın, 1.000.000.- ( tek milyon TL. ) ve dahada hatri sayilir büyüklükte ikramiyeler, sene içinde yapılacak başka çekilişlere ait hatri sayilir büyüklükte ikramiye genel Müdürlükçe, bunların altında var olan başka ikramiyeler ulusal Piyango Şube Müdürlüklerince ödenir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.