Norm Ender’in göndermesine Ezhel’den yanıt geldi!

Norm Ender, iki senelik aradan ardindan ‘Mekanın Sahibi’ şarkısıyla rap dünyasına olaylı tek dönüş yaptı. Parçada Ezhel ve Ben Fero başta olmak üzere Khontkar, Burry Soprano ve Gazapizm benzeri isimlere göndermede bulundu. Kısa süre ardindan Ezhel, ‘Lolo’ şarkısıyla Norm Ender’e cevap verdi.

”BEBELERİ PİSTTEN ALALIM”

Aura albümünü 2017 seneninde piyasaya süre gelen rapçi Norm Ender, 19 Temmuz Cuma bugünü Bir hayli meşhur rapçi’ye Mekanın Sahibi parçasıyla diss attı. Instagram hesabından tertemiz parçasını paylaşan Ender, ”Mekanın sahibi art geldi, bebeleri pistten alalım.” notunu düşmüştü. Norm Ender’in bu çıkışıyla birlikte yasamsal medyada rap dünyası ikiye ayrıldı.

Olayın derhal peşinden 24 saat geçmişti ki Norm Ender’e evvel reaksiyon Ezhel’den geldi. Geceler parçası ile hatri sayilir büyüklükte zevk toplan Ezhel, ”Lolo” şarkısı ile Ender’e cevap verdi. Diss savaşında tarafını belli eden Anıl Piyancı, Khontkar, Sansar Salvo, benzeri isimler Ezhel’in tertemiz parçasını yasamsal medya hesaplarından paylaştı. bendeniz Fero ise Lolo parçasına eşlik ettiği tek durum güncellemesi yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.