Bursa’da aranan çocuk, ilaç tankerinin içinde çıplak halde ölü bulundu

Bursa‘nın Gürsu kazasinda kayıp olarak aranan 9 yaşında olan çocuğun ilaç tankerinin içinde cesedine ulaşıldı. Çocuğun üzerinde kıyafetlerinin bulunmadığı ve ilaç tankerinin kapağının da kapalı olduğu öğrenildi.

AİLESİ KÜÇÜK ÇOCUKTAN havadis ALAMADI

İlçeye bağlı kırsal Kumlukalan Mahallesi’nde, 9 yaşında olan çocukları Yunus buyruğa Akyol’dan haber alamayan ailesi vaziyeti zaptiye ekiplerine bildirdi.

ARAMA ÇALIŞMASI BAŞLADI

En nihayet akşam saatlerinde görülen çocuğun kaybolduğu olasiligini değerlendiren zaptiye ekipleri, Nilüfer Arama Kurtarma (NAK), Afet ve aciliyetli durum idaresi Başkanlığı (AFAD) İl Müdürlüğü, Bursa Arama Kurtarma Spor takimi Derneği (BAKUT), ANDA Arama/Kurtarma, AKUT Arama Kurtarma Derneği ve BEŞİR Derneği ekipleri ile yakınlarıyla birlikte Akyol’u aramaya başladı.

İLAÇ TANKERİNDE HAREKETSİZ HALDE BULUNDU

Gruplara ayrılan ekipler, mahalleye yakın tarla ve arazilerde çocuğu aradı. uzunca süre gerçekleştirilen aramalarda tek ize rastlanamadı. Çocuğun evinin avlusunda arama yapan ekipler, tarım amaciyla kullanılan ilaç tankerinin içinde hareketsiz yatan Yunus buyruğa Akyol’u ayrım etti. olay adina gelen sağlık ekipleri çocuğun hayatını kaybettiğini belirledi.

Çocuğun cesedi tankerden çıkarılarak evin yanındaki akaryakıt istasyonunun ofis bölümüne götürüldü. Savcının incelemesinin derhal peşinden Akyol’un cesedi kati vefat sebebinin belirlenmesi amaciyla Bursa Adli Tıp müessesesi morguna kaldırıldı.

ÜZERİNDE KIYAFETLERİ YOKTU

Öte istikametten çocuğun bulunduğu sırada üzerinde kıyafetlerinin bulunmadığı ve ilaç tankerinin kapağının da kapalı olduğu öğrenildi. zaptiye ekiplerinin olayla alakalı soruşturması ayni ritimde devam ediyor.

Kaynak: AA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.