4 kurşunla öldürülen kadın, katilinin videosunu çekmiş!

Kayseri‘de dört el ateş edilerek öldürülen 27 yaşında olan Gülay Şimşek‘in, 13 vakit evvel kendisine yaklaşmaması şartıyla karakola yaptığı şikayetini art çektiği ve katil zanlısı Ö.O. ile aralarında yaşananları delil olarak kayda aldığı alana çıktı.

KATİLİNİN VİDEOSUNU ÇEKİP SÖZ ALMIŞ

Serçeönü mahallesi Ahmet Paşa caddesinde 27 yaşında olan Gülay Şimşek, dört el ateş edilerek ağır yaralandı. 112 ekipleri tarafından yapılan evvel müdahalesi sonrasında kaldırıldığı hastanede hayatını kaybeden Gülay Şimşek’in katil zanlısı Ö.O.’nun videosunu çektiği ve tek dahada kendisine yaklaşmayacağı ile alakalı laf aldığı alana çıktı.

“KENDİSİ BİR dahada BANA YAKLAŞMAYACAĞINI SÖYLEDİ”

18 Haziran saat 20.00’da çekilen videoda Gülay Şimşek, katil zanlısı Ö.O. ile birlikte Mimarsinan Parkı’nda buluştuğu videosunda annesini de konuşmalarda şahit olarak çekti. Gülay Şimşek videoda, “Tarih 18.07.2019 ve saat 20.00’de Ö.O.’dan şikayetçi olmuştum ve uzaklaştırma almıştım. Zira beni tehdit etmişti ve güç kullanmıştı. Kendimi de beni de öldürürüm diye tehdit etmişti. Kendisinin infazı olduğu amaciyla bu videoyu çekiyorum. Kendisi de tek dahada bana yaklaşmayacağını iletti ve annem de şahit. tek dahada sana yaklaşmayacağım ve seninle hiç tek bağlantım olmayacak dediği amaciyla bu videoyu çekiyorum ve kendisinden duymak istiyorum” diye konuşuyor ve katil zanlısı Ö.O. da “Doğru söylüyorsun” diyerek konuşulanları onaylıyor.

“BİR dahada GÖRÜŞMEYECEĞİZ, KENDİSİNDEN SÖZ ALDIM”

Gülay Şimşek, “Bu video Yalnızca delil niteliğindedir ve Yalnızca benim başıma tek şey geldiğinde alana çıkacaktır. Onun haricinde bendeniz şimdi şikayetimi art alacağım. tek dahada da görüşmeyeceğiz ve kendisinden laf aldım. Bana zarar vermeyeceğine, kızıma ve aileme zarar vermeyeceğine değin laf aldım. Saat 20.10 ve birazdan karakola gittikçe ifademi art alacağım. Ö.O. sen de kayıt ettiğimi biliyorsun, bendeniz de Gülay Şimşek” diyerek kaydı kesiyor.

GÖZALTINA ALINDI

güvenlik Müdürlüğü’ne bağlı Cinayet ofis Amirliği ekipleri, gece yaptıkları çalışma ile katil zanlısı Ö.O.’yu yakalayarak gözaltına aldı.

Kaynak: İHA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.