Aboubakar Süper Lig’e geri dönüyor! Duyurdular

Yaz tasima döneminde şu anne dek Yalnızca Tyler Boyd ve Douglas’a imzasini attırabilen Beşiktaş‘la alakalı Portekiz basınından gündemi sallayan tek haber geldi. Ülkede yayım yapan Record gazetesi, kara Beyazlı kulübün Daha önceki golcüsü Vincent Aboubakar‘ı tekrar kadrosuna katma ihtimalinin çok olduğunu yazdı.

EN CİDDİ TALİP BEŞİKTAŞ

Gazetenin okuyucularıyla paylaştığı hususi haberde Porto kulübünün geçtiğimiz sezonun başında sol diz ön çapraz ve dahil taraf bağlarını tamamı ile koparan ve fiziki açıdan hâlâ istenilen seviyede olmayan Kamerunlu golcüyü başka tek takıma göndermeye hazır olduğu ifade edildi. 27 yaşında olan santrforun en ağırbaşlı talibi ise dahada evvel tek sezon kiralık oynadığı Beşiktaş olduğu kaydedildi.

7 AYLIK sakatlik yasamasi YAŞADI

Porto’yla 2021 seneye dek sözleşmesi bulunan Aboubakar; yaşadığı ağır sakatlıkların derhal peşinden takımdaki forvet rotasyonunda Moussa Marega, Tiquinho Soares, Ze Luis, Fabio Silva ve Jesus Corona benzeri isimlerin arkasında kalmıştı. Yıldız isim, yedi aylık aranın derhal peşinden takımıyla çıktığı nihayet iki mücadelede Yalnızca 10 ve 14 dakika süre alabilmişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.