Ağlayan 2 yaşındaki çocuğuna acımasızca tekme attı! O anlar kamerada

İzmir’in Balçova ilçesindeki alışveriş merkezinde, kucağında ağlayan bebeği evvel yere sertçe bırakıp, tekmeleyen adam, dahada ardindan tekrar kucağına alarak, yanaklarından öptü. Bu anlar, güvenlik kameralarınca anbean kaydedildi. Tekme atan kişinin, bebeğin babası olduğu sanılırken, tahkikat başlatan polis, kimliğini kesinlestirmek amaciyla kamera görüntülerini incelemeye aldı.

Olay, Bir gün evvel saat 21.30 sıralarında, İnciraltı semtindeki alışveriş merkezinin oyun bölümünde alana geldi. Yanında 8 ile 12 yaşlarında üç bebek dahada bulunan adam, alışveriş merkezinin oyun bölümünün girişine geldi. üç çocuk, adamla konuşup, içeri girdi.

SERTÇE YERE BIRAKIP TEKME ATTI

Kucağında taşıdığı iki yaşlarındaki bebekle yalnız var olan adam, ağlamaya başlayan çocuğu kati şekilde yere bırakıp, arkasından tekme attı dahada ardindan ise yerden kaldırıp, tekrar kucağına aldı. Olayı gören çevredekiler, adamı davranışı hasebiyle uyarıp, vaziyeti güvenlik personeline bildirdi.

TEPKİ akabinde YANAKLARINDAN ÖPTÜ

Çevredekilerle de tartışmaya giren adam, dahada ardindan yere sertçe bıraktığı bebeği yanaklarından öptü ve alışveriş merkezinden ayrıldı. Olay, yakındaki iş yerinin güvenlik kamerasınca saniye saniye kaydedildi.

Görüntüler üstüne çalışma başlatan Balçova güvenlik Müdürlüğü ekipleri, bebeği tekmeleyen kişinin kimliğini kesinlestirmek amaciyla kamera kayıtlarını incelemeye aldı. Polis, bu kişinin, bebeğin babası olduğu olasiligi üzerinde duruyor.

Kaynak: DHA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.