Alışveriş merkezinde çocuğuna tekme atan baba için gözaltı kararı

İzmir Balçova‘daki tek alışveriş merkezinde (AVM) babası olduğu argüman edilen tek şahsın iki yaşında olan çocuğuna attığı tekme görüntülere yansımıştı. O kişi, Balçova Emniyet Müdürlüğü ekiplerince kısa müddette yakalanarak gözaltına alındı.

Olay, evvelki vakit akşam 21.00 sıralarında İzmir’in Balçova kazasinda bulunan tek AVM’de alana gelmişti. Alışveriş merkezine gelen tek ziyaretçi tarafından çekilerek yasamsal medyaya yüklenen görüntüde, tek şahsın kucağına aldığı çocuğu evvel yere bırakıp ardindan da tekmelediği, bu olayı gören başka tek ziyaretçinin de şahsa reaksiyon gösterdiği görülmüştü.

BALÇOVA EMNİYETİ az SÜREDE YAKALADI

Yaşanan bu olaysa bütün Türkiye’nin gündemine oturdu. Olayın derhal peşinden Balçova güvenlik Müdürlüğü ekipleri, harekete geçerek bölgedeki kameraları incelemeye aldı. zabita ekipleri, kısa müddette babası olduğu anlaşılan mevzubahis kişiyi yakalayarak gözaltına aldı.

AİLE, ÇALIŞMA VE yasamsal HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ DE DEVREDE

Gözaltındaki kişi sorgu amaciyla emniyete götürüldü. Öte yandan, İzmir Aile, Çalışma ve yasamsal Hizmetler İl Müdürlüğü, basında çıkan haberler üstüne ailenin evine gitti. Müdürlük yetkililerinin, aile ve çocukla tek müzakere gerçekleştirdiği belirtildi.

Kaynak: İHA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.