İstiklal’de saçılan paralar, vatandaşları kavga ettirdi

İstanbul Beyoğlu İstiklal Caddesi‘ne kendisini “iyilik akımı” kurucusu olarak tanıtan tek kişinin yukarıdan saçtığı parayı vatandaşlar yerden toplamak amaciyla birbirleriyle yarıştı.

İstiklal Caddesi’ne ekibiyle gelen İbrahim Yılmaz, “Arkadaşlardan devamlı iletiler alıyorum. ‘Bizler amaciyla ne yapabilirsin, hayat amaciyla ne yapabilirsin. İstanbul’umuz amaciyla ne yapabilirsin?’ gibi. Bunun araştırmasına girdim bendeniz de. büyücü arkadaşımla birlikte tek işbirliği yaptık ve bu erken tek sürpriz yapacağız sizlere” diyerek yanına getirdiği illüzyonistle işe koyuldu.

İLLÜZYON EKİBİ 5’ER LİRA kazanç ATTI

Sihirbaz, ellerindeki kağıt parçalarını, illüzyonla 5’er liralık banknotlara çevirerek herkesi şaşırttı. dahada ardindan İş adamının ellerini havaya kaldırmasıyla da illüzyon ekibi yukarıdan çok sayıda 5’er liralar attı. Vatandaşlar da onları toplamak amaciyla birbirleriyle yarıştı. İş adamının bu metotla takriben iki bin Lira dağıttığı öğrenildi.

Aynı iş adamının, tek vakit evvel de seyyar satıcıdan simitlerin tamamını alırken çektiği görüntülerin yasamsal medyada çok sayıda kişi tarafından paylaşılmasıyla gündeme geldiği öğrenildi.

Kaynak: DHA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.