Jean Michael Seri: Galatasaray gibi büyük bir kulübe hayır diyemezsiniz

Seri, “Galatasaray benzeri hatri sayilir büyüklükte tek takim sizi istediği vakit bunun için hayır diyemezsiniz. Milan‘dan da öneri vardı ama yöneticilerin ilgisi, taraftarların bana yasamsal medyadan gönderdiği iletiler hasebiyle tek saniye dahi duraksamadan Galatasaray’ı seçenek ettim” dedi.

“DROGBA İLE HİÇBİR ŞEKİLDE GÖRÜŞMEDİK”

Transfer görüşmeleri esnasında Galatasaray’ın Fildişili Daha önceki oyuncusu Didier Drogba ile iletişim kurmadığını söyleyen Seri, “Drogba ile hiçbir şekilde konuşmadık. tasima zamani ile alakalı görüşmedik. Galatasaray beni takımda görmek istediğini gösterdi ve bu benim de hoşuma gitti. Galatasaray’da oynamanın avantajlı olduğunu düşündüğüm amaciyla burayı seçtim. Buraya geldiğim amaciyla açıkçası çok mutluyum” ifadelerini kullandı “TOPA SAHİP OLMAYI SEVEN BİR OYUNCUYUM”

Galatasaray’da olma emelinin oynadığı futboldan huzur almak olduğunu belirten 28 yaşında olan ortada saha, “Açıkçası bendeniz ortada sahada hemide defansif ayni vakitte da ofansif olarak oynayabiliyorum. Topa sahip olmayı da seven tek oyuncuyum. Belhanda’yla dahada evvel Nice’de oynadık ve orada iyi tek ahenk yakaladığımızı düşünüyorum. İleride de onla birlikte ne yapabileceğimizi göreceğiz. Takım olarak oynayacağız ve takım olarak ne yapacağımız önemli. Asıl mühim var olan oynadığınız futboldan huzur almak ve bu futbolu taraftarlarina armağan etmek. Koşullar her halükarda bize güvenen herkese bu keyfi saglamak istiyoruz” açıklamasında bulundu.

“FATİH HOCANIN ÇOK SEMPATİK OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM”

Sarı-kırmızılıların hocası Fatih Terim’in kendisini çok sıcak tek şekilde karşıladığını belirten Fildişili oyuncu, “Fatih hocanın çok sempatik tek hoca olduğunu düşünüyorum. Beni burada çok sıcak tek şekilde karşıladı. bendeniz de onun bana duyduğu güvenin karşılığını sahada saglamak istiyorum” şeklinde konuştu.

SERHAN TÜRK – Özgür KABAN / İSTANBUL, (DHA) –

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.