Şarkıcı Güliz Ayla, siyah mayosuyla direk dansı yaptı

Yaz aylarının gelmesiyle yoğun tempoda çalışarak konserler veren toy şarkıcı Güliz Ayla, yürekli paylaşımlarına ayni ritimde devam ediyor.Ayla, nihayet olarak yasamsal medya hesabından direk dansı yaptığı anların videosunu yayınladı.

DİREK DANSI YAPTI

yasamsal medya hesabını etkin şekilde kullanan şarkıcı, kara mayosuyla direk dansı yaptığı anların videosunu yayınladı. Şarkıcının “Sabah ısınması” notuyla yayınladığı dans videosu kısa müddette yasamsal medyada da hızla yayıldı.

GÜLİZ AYLA KİMDİR?

Güliz Ayla 1988’de Samsun’da doğmuştur. Çok minik yaşlarda müziğe alakası başlayan Ayla, Sıla Gençoğlu, Işın Karaca ve yazi Özülkü’ye vokalistlik yapmıştır. 2006 seneninde ‘Adelaide’ isimli müzik grubuna aza olmuş ve ‘Rock’n Dark Express’ Rock Müzik Yarışmasında birinci oldular. Güliz Ayla, şan, solfej, kulak ve ritim üstüne hususi eğitimler alarak kendisini geliştirmiştir.

Güliz Ayla, Müjdat Gezen zanaat Merkezi batı Müziği bölümü mezunudur. yazi Özülkü, Extra Orkestra ve Işın Karaca benzeri isimlere vokallik yapan Güliz Ayla’nın Radiolux isimli tek grubun içinde oyun alani/sahne aldı. “Doğa İçin Çal” projesinin 2. serisinde küçük tek kisimda şarkı söylemiştir. Kendine ait laf ve müzikleri de var olan Güliz Ayla, efe Bahadır ve Sıla Gençoğlu desteği ile evvel solo çalışması Olmazsan Olmaz’ı görücüye çıkardı. Güliz Ayla, albümden evvel önce olarak laf ve müziği kendisine ait olan, düzenlemesi ise efe Bahadır’ a ait var olan “Olmazsan Olmaz” adli şarkısı ve video klibiyle müzik sektörüne hızlı tek yaptı.

18 Eylül 2015’de kendisinin ismini verdiği ‘Güliz Ayla’ albümünü çıkardı. Sıla Gençoğlu’nun ve efe Bahadır’ın bu albümde hatri sayilir büyüklükte yardımları oldu. Albüm beklenen alakayı gördü. ‘Bahsetmem Lazım’ ve ‘Olmazsan Olmaz’ isimli iki şarkısına klip çekti.

20 Nisan 2016 tarihinde “İlk Öpücük Benden Olsun” single’ı piyasaya sürüldü. Şarkının sözünü ve müziğini sade hazırladı. Klibin çekimleri ise Nihat Odabaşı tarafından gerçekleşti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.