Fenomen Reynmen’den “Ünlüler seni kıskanıyor” diyen takipçisine ilginç cevap: Kudurabilirler

Derdim Olsun ve Ela adli şarkılarla müzik dünyasında yükselişe geçen ve Bir hayli meşhur ad tarafından tenkitlen yasamsal medya fenomeni Reynmen, Instagram hesabından takipçilerinden gelen sualleri yanıtladı. Reynmen, kendisini kıskanan meşhur isimler amaciyla de “Kudurabilirler” dedi.

“SAHİP OLDUKLARIMI KISKANAN ÜNLÜLER KUDURABİLİR”

Fenomen, tek hayranının, “Ünlüler seni kıskanıyor, parlamandan…” mesajına “‘Allah herkesin kalbine göre versin’ dememe karşın benim sahip olduğum şeyi kıskanan ne civarindan meşhur varsa hepsi kudurabilir” Cevabını verdi.

“SENİ DE BİZ ÜNLÜ ETTİK”

Reynmen, “Seni de biz meşhur ettik” diyen takipçisine de şu sözlerle kati çıktı: “Çok yanlış Bilinen tek şeyi açıklama etmek istedim; kimse bizi meşhur etmedi. Biz çok eğlenirken, siz sıkıldığınız şeylerden uzaklaşmak istediğinizde hayatlarımıza dahil olmak istediniz. eğer sizin sayenizde buraya geldiğime inandırırsam kendimi beş senedir yaptığım işe var olan saygımı yitiririm ve Tamamiyle size esya etmiş olurum. bendeniz sanki hiçbir şey yapmamışım benzeri düşündürtürsünüz. Önce Allah’ın ardindan benim, ardindan ailemin sayesinde buradayım.

Ama belli tek kesim var ki hiç görmedikleri halde benim amaciyla dualarını esirgemeyen, beni sahiplenen ve her her halükarda beni abisi, kardeşi, evladı benzeri gören insanlara minnettarım.

“‘BENİ SİZLER YARATTINIZ’ DİYE ZIVALADILAR”

Ama lütfen artık kendini halka esya etmiş ve tanınabilmiş, bunu muvaffak olmuş insanlara, ‘Sizi de biz meşhur ettik’ demeyin. Eğlenmenize bakın bu civarindan anlam yüklemeyin. Sağ olsun bunun için da tv neden oldu. Çıktılar vaktinde ‘Beni sizler yarattınız’ diye zırvaladılar. kendisinin başarılarını o insanlara esya ettiler.”

BUSE VAROL’A GÖNDERME YAPTI

Öte istikametten Reynmen, tek açıklamasında “Reynmen’in şarkısı 22 milyon izlendiyse konsere de 22 milyon kişi mi gidecek?” diyen Buse Varol’a da gönderme yaptı. Fenomen, “Ünlülerin sana yaptığı en Absürt bulduğum yorum” sualine “Ünlü mü bilmiyorum ama ‘Nasıl Başka bir deyişle şimdi 22 milyon mu istikbal konsere'” Cevabını vererek kahkaha attığını gösteren gülme işaretleri koydu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.