Fikret Orman: ‘2-3 takviye yapacağız’

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, siyah-beyazlı kulübün alışılmış olan Divan heyeti Başkanlık seçiminde Vodafone Park’a gelerek, oyunu kullandı. oy verme işleminden ardindan medya mensuplarına açıklamalarda bulunan reis Orman, “3 adaya da başarılar diliyorum. nihayet derece sade, iyi tek seçim. 933 kişi gelmiş. Herkese hayırlısı olsun” dedi.

Takımın yaz kampında yaşadığı sakatlıklara değinen Orman, “Olur öyle şeyler. Geniş tek kadromuz var. Bir takım takviyeler de yapacağız. Üzücü şeyler anca içinde var olan şeyler bunlar” şeklinde konuştu.

Başkan Orman’dan tasima müjdesi

Başkan Orman asgari 2-3 tasima uygulamak istediklerini belirterek, “Lig başlıyor diye tasima bitecek diye tek şey yok. Eylül’e civarindan vaktimiz var. 2-3 mevkiye oyuncu almak istiyoruz. Belli bölgeler var. Sol stoper almak istiyoruz. Belki tek de sol bek alacağız. Ondan sonrasına da bakacağız. Belki ilerideki 3’lüye de tek takviye yaparız” dedi.

Yayıncı kuruluş ile yaşanan krizin sona ermesine de değinen Orman, “Türk sporu amaciyla hayırlısı olsun. Lig başlıyor. Yayıncı kuruluş bizim yayıncı kuruluşumuz. Bu da iyi tek lig. İnşallah hızlıca takımlara taahhüt ettikleri ödemeleri yaparlar. Güzelce ligimiz başlar. Futbolseverlere de iyi tek lig, akılda kalacak tek sezon yaşatırız. Bunun umudu içerisindeyim” yorumunu yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.