Grip olduğu için koluna serum takan genç teknisyen, odasında hayatını kaybetti

Kütahya Simav‘da aciliyetli tıp teknisyeni Esra Taşkın (25), grip olduğunu söyleyip, koluna takılı serumla uyumak amaciyla girdiği odasında ölü bulundu.

Simav Doç. Dr. İsmail Karakuyu hükümet Hastanesi’nde aciliyetli tıp teknisyeni olarak görevli var olan Esra Taşkın, nöbetten çıktıktan ardindan ilçeye bağlı Akdağ beldesi Kınık Mahallesi’ndeki anne adayi ve babasıyla birlikte kaldığı evine gitti. Annesi Sema Taşkın’a grip olduğunu ve koluna takılı var olan serumun içerisine grip ilacı ile vitamin ek ettiğini söyleyen Esra Taşkın, uyumak amaciyla odasına gitti. tek vakit ardindan Sema Taşkın, kızını denetim etmek amaciyla odaya girdi. Kızını uyandıramayan Sema Taşkın, sağlık ekiplerine haber verdi. Gelen sağlık ekibi, Taşkın’ın hayatını kaybettiğini belirledi.

ÖLÜM NEDENİ OTOPSİ akabinde BELLİ OLACAK

Esra Taşkın’ın cansız bedeni, yapılan incelemenin derhal peşinden takriben tek senedir görev yaptığı Simav Doç. Dr. İsmail Karakuyu hükümet Hastanesi’nin morguna kaldırıldı. Taşkın’ın kati vefat nedeni, Bursa Adli Tıp Kurumu’nun morgunda yapılacak otopsinin derhal peşinden belirlenecek.

Kaynak: DHA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.