Hasan Kartal’dan itiraf gibi açıklama: Ali Koç bize sponsor olacak

Mehmet Cengiz Tesisleri’nde yönetim heyeti üyeleriyle medya toplantısı düzen eden Çaykur Rizespor Başkanı Hasan Kartal, takımlarının tasima planlarına ait izahta bulundu.

Transferleri sırayla yaptıklarını söyleyen Kartal, “3 veyahut dört oyuncuya dahada ihtiyacımız olduğu bilgisini teknik direktörümüz ve sportif direktörümüzden aldım. Forvet, stoper, türk mali forvet ve on numaraya ihtiyacımız var. tasima huzurlu ve basit var olan tek şey değil, güç tek süreç. Futbolcuyla anlaşmak ve kulübüyle anlaşmak zor. Boldrin amaciyla uğraşıyoruz. geçen sene oyuncumuz olmasına karşın başka kulüpten almakta sıkıntı çekiyorsun. Onların isteği değişik oluyor. Sporcu belli tek süre parladı mı belli tek süre çok istiyor. Ekonomiyi düşünmek zorundasın. Bunların hepsini taraf yana getirdiğimiz vakit tekrar de adi tek yollar aldık. üç veyahut dört oyuncu dahada aldıktan ardindan takımımız tamam olacak.” ifadelerini kullandı.

Çaykur Rizespor Başkanı Hasan Kartal

“MURİÇ’İN PARASI 3-4 AY İÇERİSİNDE ÖDENECEK”

Kartal, “Vedat Muriç’in satışından alacağımız bedel periyodik olarak 3-4 ay içinde ödenecek. Fenerbahçe’den aldığımız sporcuları biliyorsunuz. tek de sponsorluk sözü verdiler. Bu sponsorluğu satışın içinde mi yoksa dışında mı düşünüyoruz bilmiyorum ama tek laf aldık Fenerbahçe Başkanı Ali Koç‘tan. 500 bin avro tek sponsorluk. Bu da centilmenlik anlaşmasıdır. Zira anlaşmanın içinde yazmayan tek şeydi. tek sıkıntı olacağını zannetmiyorum.” diye konuştu.

Kaynak: Hürriyet


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.