Kubilay Aka’nın ihanetine uğrayan Miray Daner harekete geçti

iki senedir birlikte var olan Kubilay Aka ve Miray Daner, yollarını ayırdı. Ayrılık sonrası evvel atilim iyi oyuncu Miray Daner’den geldi.

“TÜM FOTOĞRAFLARI KALDIRDI”

Vatanım Sensin” dizisinin setinde yakınlaşan ve iki senedir birlikte var olan Miray Daner ile Kubilay Aka, sürpriz tek kararla yollarını ayırdı. Bu gelişmeyi yasamsal medyada yaptığı duygusal paylaşımla duyuran Aka, aynı akşam saklı Kalsın isimli mekana oyuncu Hilal Altınbilek ile el ele girerken görüldü. Aka’nın “Çukur” dizisindeki oyun arkadaşı Rıza Kocaoğlu’nun da eşlik ettiği çift, mekanda geç saatlere civarindan eğlendi. Sevgilisinin ihanetiyle sarsılan Miray Daner ise yasamsal medya hesabından bütün resimleri kaldırdı. ama iyi oyuncu fotoğrafların altına Aka’nın yaptığı aşk dolu yorumları ise silmeye kıyamadı. resimleri silmesine karşın Daner Kubilay büyük ile takipleşmeye ise ayni ritimde devam ediyor.

“HOŞÇAKAL MİROŞUM”

Kubilay Aka, ayrılık kararını yasamsal medyada şu sözlerle duyurmuştu: “Hoşçakal Miroşum, mavim, huzurum, her şeyim. Sen hep çok hususi olacaksın, bendeniz de hep yanında senin destekçin olacağım.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.