Oyuncu Ahu Türkpençe, Behzat Ç.’nin kadrosuna dahil oldu

6 sene aradan ardindan hayranlarıyla buluşan Behzat Ç.: tek Ankara Polisiyesi, kadrosuna meşhur isimleri dahil etmeye ayni ritimde devam ediyor. Oyuncu Ahu Türkpençe, 3’üncü bölümden bu yana dizinin kadrosuna dahil oldu.

İLK sefer oyun ALIYOR

Türkpençe, başrollerinde Erdal Beşikçioğlu ve Nejat İşler’in olduğu ve yıllar ardindan tekrar çekilmeye başlanan dizide evvel kez oyun alacak.

ADRENALİN DOZU ARTIYOR

BluTV hususi yapımı olarak izleyicilerle buluşan ‘Behzat Ç.: tek Ankara Polisiyesi’nin 3. bölümünde adrenalin dozu gittikçe artacak. Dizinin tertemiz bölümü 8 Ağustos Perşembe bugünü BluTV’de ekranlara gelecek.

AHU TÜRKPENÇE KİMDİR?

Ahu Türkpençe, iki ocakta 1977, Samsun doğumlu, Türk kadın oyuncudur. Tiyatroya karşı hatri sayilir büyüklükte tek alaka duyan, ama on sekiz yaşına civarindan tiyatro ile hiç uğraşmayan sanatçı, çok yakın tek arkadaşının yardımı ile Müjdat Gezen zanaat Merkezi’nin elemelerine girdi.

Müjdat Gezen zanaat Merkezi’ne girdikten ardindan Yıldız Teknik Üniversitesi’nde gördüğü fizik eğitimini dondurdu. Müjdat Gezen zanaat Merkezi’ne girdiği evvel sene dışarıda çalışılmasına destur verilmiyordu. başka senelerde “Yedi Numara” ve “Azad” benzeri tv dizilerinde oynadı. tek İstanbul Masalı isimli diziyle her biri tarafından tanınan birisi vaziyete gelen oyuncu, Şöhret isimli diziyle başarısını ayni ritimde devam ettirdi. “Neredesin Firuze” ile de sinema dünyasıyla tanıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.