TFF Başkanı Nihat Özdemir’den beIN Sports açıklaması

Kulüpler Birliği Vakfının Maslak’taki merkezinde yapılan toplantıya, ülkemiz Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Nihat Özdemir, TFF 1. reis Vekili Servet muavin ve TFF genel Sekreteri Kadir Kardaş ile Süper Lig’de bulunan kulüplerin temsilcileri katıldı.

Toplantıya Beşiktaş, Fenerbahçe ve Trabzonspor kulüplerinin başkanları iştirak ederken, Galatasaray takimi Başkanı Mustafa Cengiz ise gelmedi.

İşte Nihat Özdemir’in toplantı sonrasında değerlendirmeleri;

“LİGLERİN ERTELENMESİ SÖZ KONUSU DEĞİL”

“Kulüplerin desteğiyle nihayet görüşmeleri yapıp en kısa vakitte tek çözüme kavuşacağız. Liglerin ertelenmesi veyahut başlamaması benzeri tek durum mevzubahis değildir. Ümit ediyorum ki beIN Sport ile yola ayni ritimde devam edeceğiz benzeri duruyor. En kısa müddette tek İzah yapacağız.”

“Herkes müspet olarak yaklaştı bize. Bu mesele ülkemiz ve kulüplerin meselesidir. Çözüm hazır ve en kısa müddette yürürlüğe koyacağız. Kulüpler Birliği ile yola çıktık ve görüşlerimizi paylaşıyoruz. rastgele tek sorunumuz yok ve hedefe varmak amaciyla toplantılarımızı sürdürüyoruz” ifadelerini kullandı.

Nihat Özdemir nihayet olarak, “beIN Sports ile nihayet görüşmeleri yaparak en kısa vakitte nasıl tek anlaşmaya vardığımızı açıklayacağız” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.