Vicdansız baba! Hasta çocuğu için toplanan 1 milyon TL’yi kadınlarla yedi

Brezilya‘da hasta kisi çocuğu amaciyla yardım kampanyası başlatan baba, tek araya toplanan paraları eşinin hesabından alıp kayıplara karıştı. Yapılan şikayetle kadınlarla eğlenirken yakalanan vicdansız baba Mateul Alves’in tek milyon Lira değerindeki parayı kadınlarla uyuşturucu partilerinde yediği alana çıktı.

ÜNLÜ KALECİ DE DESTEK VERMİŞTİ

Brezilya’da işsiz baba Mateus Alves (37),Spinal Müsküler Atrofi ismiyle Bilinen adale hastalığına yakalanan 19 aylık erkek çocuğu João Miguel amaciyla eşiyle birlikte yardım kampanyası başlattı. Brezilya’da var olmayan ve tek dozu 550 Lira değerinde var olan altı dozluk ilaç amaciyla İngiliz Atletico Mineiro takımında oynayan Brezilyalı kaleci Victor Bagy de formasını açık arttırmada satıp hasta kisi çocuğa destekte bulundu. Kampanyada tek milyon 822 bin 500 Lira değerinde kazanç toplandı.

KALDIĞI SUİT ODADA YAKALANDI

ama vicdansız baba, bu paranın tek milyon Lira değerindeki bölümünü alarak kayıplara karıştı.Ortalıktan kaybolan baba amaciyla eşi, polise hatali ilaninda bulundu. Yapılan operasyonda baba Alves, Brezilyanın kuzeyinde bulunan Salvador şehrinde beş yıldızlı otelde kadınlar ile eğlenirken yakalandı. Polis, babanın kaldığı suit odada; pahalı mücevherler, hediyeler, uyuşturucu ve para kazanç buldu.

Polise verdiği ifadede, paranın tek bölümünü uyuşturucuya harcadığını belirten Alves, art kalanını da kadınlarla eğlenerek bitirdiğini söyledi.

GENEL ev AÇMAK İÇİN DE kazanç HARCAMIŞ

zabita Ayrı olarak vicdansız babanın,bir kadınla genel ev açma planı yaptığını ve kadına takriben 70 bin Lira değerinde parayı peşin verdiğini söyledi. Kadının da bu parayı genelevde çalışmak amaciyla anlaştığı kadınlara ödediği belirtildi.

KOCAMIN BÖYLE BİRŞEY YAPACAĞINI TAHMİN ETMEMİŞTİM

Kocasının çocuğu amaciyla tek araya toplanan parayı banka hesabından çalacağını olasılık etmediğini söyleyen anne adayi Karine de, mayıs ayından beri kocasının garip davranışlarda bulunduğunu belirterek, “Belo Horizonte şehrine çalışmaya gideceğini söyledikten ardindan kendisine ulaşmakta zorluk çektim.Çocuk amaciyla tek araya toplanan kazanç hesabı da benim adımaydı. Kocam, tek şekide banka şifresini eline geçirerek parayı hesaptan kendisinin hesabına aktarmış” dedi.

Tutuklanan baba suçlu bulunması vaziyetinde asgari beş sene mapus cezası alacak.

Baba Laves kaldığı otelin havuzunda çektiği tek resimi ‘ fakir tek geçmişim vardı ama artık geçmişimle tek alakam yok’ başlığı ile paylaştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.