Beşiktaş’tan Burak Yılmaz, Gary Medel ve Gökhan Gönül açıklaması

Beşiktaş, sakatlıkları bulunan Gökhan Gönül, Gary Medel ve Burak Yılmaz‘ın nihayet vaziyetleri ile alakalı izahta bulundu. Kulübün resmi sitesinden yapılan izahta şu ifadeler yer aldı:

“Futbol Takımımızın Udinese ile Bir gün evvel oynadığı hazırlık maçının 2. yarısında sağ ayak dış bölümüne vuruş alan ve oyundan çıkan futbolcumuz Burak Yılmaz’ın yapılan denetim ve çekilen film neticenine göre 5. ayak (metatars) tarak kemiğinde minik tek çatlak oluştuğu görülmüş, oyuncumuzun rehabilitasyonuna sağlık ekibimiz tarafından başlanmıştır. Siyah-beyazlılarımızın Udinese ile oynadığı hazırlık maçının evvel yarısının sonlarına doğru ayağı çime takılan ve kasık kisminda zorlanma hisseden Gary Medel’in rehabilitasyonuna başlanmıştır.

“GÖKHAN’IN ELİNDE KIRIK TESPİT EDİLDİ”

İhtiyaç duyulan görülmesi seklinde 5 Ağustos Pazartesi bugünü MR çekilecektir. Ekibimizin A. Larisas ile oynadığı hazırlık maçında sakatlanan futbolcumuz Gökhan Gönül’ün el 4. tarak (metakarp) kemiğinde kırık tespit edilmiştir. Oyuncumuz 5 Ağustos Pazartesi bugünü operasyon edilecektir. Gökhan Gönül, operasyon sonrası savunucu hususi tek alçı ile takımla birlikte çalışmalara ayni ritimde devam edecektir.”

Kaynak: DHA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.