Fikret Orman

Beşiktaş takimi Başkanı Fikret Orman, Divan heyeti Başkanlığı seçiminde oy kullanma işleminin derhal peşinden medya mensuplarına açıklamalarda bulundu. Divan heyeti başkanlığı seçiminde üç reis adayına da başarılar dileyen Fikret Orman, “3 adaya da başarılar diliyorum. Sade, güzel. 933 kişi gelmiş. Herkese hayırlısı olsun” diye konuştu.

Son dönemde yaşanan sakatlıkların sezon başında olabileceğini belirten Fikret Orman, “Avusturya kampında yaşanan sakatlıklarla alakalı de konuşan reis Fikret Orman, “Sezon başında öyle şeyler olur. Geniş tek kadromuz var. Bir takım takviyeler de yapacağız. Üzücü şeyler anca içinde var olan şeyler bunlar” şeklinde konuştu. 

“TRANSFER İÇİN EYLÜL’E civarindan VAKTİMİZ VAR”

Transferde sol stoper ve sol bek almak istediklerini belirten Orman, “Ligin başlamasıyla transferler bitmez. Eylül’e civarindan vaktimiz var. 2-3 mevkiye oyuncu almak istiyoruz. Belli bölgeler var. Sol stoper almak istiyoruz. Belki tek de sol bek alacağız. Ondan sonrasına da bakacağız. Belki ilerideki 3’lüye de tek takviye yaparız” şeklinde konuştu.

“YENİ ANLAŞMA TÜRK SPORU İÇİN HAYIRLI OLSUN”

Yayıncı kuruluş ile yapılan tertemiz anlaşma ile alakalı da konuşan Orman, “Türk sporu amaciyla hayırlısı olsun. Lig başlıyor. Yayıncı kuruluş bizim yayıncı kuruluşumuz. Bu da iyi tek lig. İnşallah hızlıca takımlara taahhüt ettikleri ödemeleri yaparlar. Güzelce ligimiz başlar. Futbolseverlere de iyi tek lig, akılda kalacak tek sezon yaşatırız. Bunun umudu içerisindeyim” diye konuştu.

Olgucan KALKAN – Özgür KABAN / İSTANBUL,(DHA)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.