İşte Alexandar Kolarov’un İstanbul’a geliş tarihi

tertemiz sezona şampiyonluk parolasıyla girmeye hazırlanan ama Daha istediği kadroyu net kuramayan Fenerbahçe, uzunca müddettir iş verdiği Alexandar Kolarov transferinde mutluluk dolu sona çok yaklaştı. A Spor’un haberine göre sarı-lacivertlilerin 33 yaşında olan Sırp yıldız amaciyla Roma‘yı inandirma etmeyi muvaffak olduğu alana çıktı.

20 HAZİRAN’DA FENERBAHÇE İLE ANLAŞMIŞTI

Fener, 20 Haziran’da İstanbul‘a getirip el sıkıştığı Kolarov amaciyla İtalyan kulübünün kapısını çalıp tasima şartlarını sormuştu. Roma tek senelik sözleşmesi var olan Sırp sol bek amaciyla kapıyı dört milyon eurodan açarken, Sportif Direktör Damien Comolli 2.5 milyon avro önerisinde bulunmuştu. Pazarlıkların müspet sonuçlanması beklenirken, teknik patron Fonseca pürüzü patlak vermişti.

KOLAROV REST ÇEKTİ

Fenerbahçe, Hasan Ali’nin sakatlığı sonrası Bir hayli mevkide oynayabilen Sırp oyuncu amaciyla Roma ile tekrar masaya oturdu. Menajer Mirsad Türkcan’ın, Kolarov’un da kulübüne rest çekmesi sonrası Romalı yöneticileri inandirma etmeyi muvaffak olduğu bildirildi. tasima ücretindeki minik pürüzlerin giderilmesi sonrası Kolorav’un imzasini amaciyla 1-2 vakit içinde İstanbul’a geleceği kaydedildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.