Otomobil şarampole devrildi, anne ve 2 yaşında oğlu hayatını kaybetti

ANTALYA‘da şarampole yuvarlanan otomobildeki Merve Çolak (28) ile erkek çocuğu Yiğit Eymen (2) öldü, eşi Hakan ile başka erkek çocuğu Yavuz Selim Çolak (1) ağır yaralandı.

Kaza, saat 13.00 sıralarında Aksu kazasi Karaöz Mahallesi’nde alana geldi. Isparta’dan Antalya istikametine giden Hakan Çolak idarenindeki 34 J 6130 plakalı otomobil, sürücüsünün kontrolünden çıkıp şarampole devrildi. Kazada, Hakan Çolak ile yanındaki eşi Merve, çocukları Yiğit Eymen ve Yavuz Selim ağır yaralandı. Yoldan geçen sürücülerin ihbarı üstüne talihsiz kaza adina zaptiye ve sağlık ekipleri derhal sevk edildi. sağlık ekibinin evvel müdahalesini yaptığı yaralılardan Yiğit Eymen talihsiz kaza yerinde, anne adayi Merve Çolak ise sema ambulansıyla kaldırıldığı Akdeniz Üniversitesi Hastanesi’nde hayatını yitirdi.

BABA VE OĞLU TEDAVİ GÖRÜYOR

Ailenin başka erkek çocuğu Yavuz Selim Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde, baba Hakan Çolak da Akdeniz Üniversitesi Hastanesi’nde tedaviye alındı. Yaralıların yasamsal tehlikesinin bulunduğu belirtildi. Merve Çolak ve erkek çocuğunun cenazesi, işlemlerin derhal peşinden Antalya Adli Tıp Kurumu’nun morguna kondu.

Kaynak: DHA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.