Selim Ay: A Milli Takım forması giymek istiyorum

Yeşil-Beyazlılar’ın deneyimli savunmacısı Selim Ay, tertemiz sezon döneminden evvel FANATİK’e hususi açıklamalarda bulundu.

Konyaspor’un artık kendisi amaciyla tek aile olduğunu belirten 27 yaşında olan futbolcu, “A takımdaki 10. yılım. Konya forması altında en dibi de en başarılı günleri de gördüm. tasima yasağı yediğimiz, asagi ligde olduğumuz sezondan, UEFA Kupası’nda oynayan, Süper Kupa ve ülkemiz Kupası’nı galip gelen takımlarda vardım. tertemiz sezonda da hedefimiz Avrupa. mücadele maç bakarak ayni ritimde devam edeceğiz. Ligde ve kupada da mantıklı ilerleyeceğiz. tekrar o özlenen Konyaspor’u taraftarımıza izletmek istiyoruz” dedi.

‘4 büyükler istedi’

Daha evvel dört hatri sayilir büyüklükte takımdan da öneri aldığını ifade eden Selim Ay, “Hiçbir vakit pes etmedim, hayallerimden vazgeçmedim. Formayı kaptırsam da dahada çok çalışarak tekrar 11’e girdim. Kariyerimde de dört büyüklerden teklifler aldım. ama kulübümle anlaşamadılar. bendeniz onlara her vakit kulübüme kazanç kazandırmadan gitmek istemediğimi söyledim. art planda da iş yapmadım. Başkanlarımızla da hep istişare içinde kaldım. Neticede 17 yaşında ailemden ayrılıp, buraya geldim. Onlar kucak açtı bana. kismet olmadı diyelim” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.