Sözcü Ailesi’ne katıl, siteni reklamsız takip et

Dünya medyası hızla dijital havadis portallarına yönelirken, Türkiye’de de dijital habercilik her geçen vakit dahada çok önem kazanıyor. Dijital medyanın tek istikbal kaynağı, sitede bulunan reklamlar.  Türkiye’nin en hatri sayilir büyüklükte ve en hür havadis portalı olan sozcu.com.tr de, bağımsız ve korkusuz haberciliğini, sitede bulunan reklamlardan ele geçirdiği gelirle sürdürüyor.

REKLAM GELİRLERİ

Reklamlardan ele geçirdiği gelirle; muhabir ve editör kalitesini yükselten, havadis çeşitliliğini artıran, canlı yayın araçlarıyla kimsenin veremediği görüntüleri korkusuz tek şekilde veren sozcu.com.tr, şimdi okuyucularına Sözcü Ailesi’ne katılma seçeneği sunuyor.  Siz de sozcu.com.tr’ye aza olun, sitemizi reklamsız çesidi ile takip edin…

İnternet sitelerindeki reklamları görmemek amaciyla ad-block isimi verilen ve sitelerdeki reklamları gizleyen yazılımı kullanma zorunluluğunu hisseden okuyucularımız var. Sözcü de dünyadaki ve Türkiye’deki ad-block kullanıcılarından hareketle, 
sozcu.com.tr üyelerine ‘reklamsız Sözcü’ hizmetini devreye aldı. Artık bu seçenekten ad-block kullanıcıları da faydalanabilecek. ‘Reklam görmek istemiyorum ama her vakit okuduğum sitenin kuvvetli ve tarafsız haberciliğine de destek saglamak istiyorum” diyen okurlarımız, sozcu.com.tr‘ye aza olarak Sözcü Ailesi’ne katılacak ve sitesine katkı sağlayacak.

ÖZGÜR VE GERÇEK HABERCİLİK

Özgür ve hakikat haberciliğin karşılığını saglamak istek eden okuyucularımız sozcu.com.tr’ye aylık 10.99 Lira veyahut senelik 109.99 TL’ye aza olabilecek. böylelikle okuyucularımız, sozcu.com.tr’nin hiçbir yerde olmayan hususi haberlerini, videolarını, hususi içeriklerini ve Türkiye’nin en çok okunan yazarlarını, reklamsız tek şekilde, dahada hızlı ve dahada rafine takip edebilecek. Türkiye’de evvel kez sozcu.com.tr tarafından okuyucularına sunulan bu azalik sistemiyle, Sözcü okurları, takip ettikleri siteyi reklamsız olarak dolaşırken, hür haberciliğin devamı amaciyla de sitelerine muavin olmuş olacak.

ÖTE istikametten var REKLAMLI VERSİYONUYLA SOZCU.COM.TR, ÜCRETSİZ OLARAK HİZMET VERMEYE ayni ritimde devam EDECEK…

 

Reklamsız Sozcu.com.tr’ye abone olmak amaciyla tıklayınız…

 

Reklamsız Sözcü’ye nasıl abone olur ve kullanırım?

1.  Reklamsız sozcu.com.tr deneyimi amaciyla evvela üst menümüzden “Reklamsız Sözcü” bölümüne tıklamanız gerekiyor.

2.  Açılan sayfamızda, eğer üyeyseniz altta bulunan Zati üyeyim seçeneğine tıklayıp e-posta ve parolanızı alakalı alanlara girerek giriş yapın.

3. Üye değilseniz arzu eder Facebook ile arzu eder epostanızla ile derhal aza olun


4-  Üye olduktan ardindan ‘Reklamsız sozcu.com.tr için iki seçenek sunuyoruz: Aylık ve senelik üyelik. seçenek ettiğiniz seçeneğin “Satın Al” butonuna tıklayınız.

5. “Satın Al” butonuna tıkladıktan sonra, aşağıdaki sayfa karşınıza çıkacak. Fatura bilgilerinizi doldurarak “Tamam” düğmesine basın.

6.  Açılan tediye ekranında kredi kartı bilgilerinizi girdiğinizde, “Reklamsız Sozcu.com.tr” üyeliğiniz seçenek ettiğiniz süre dilimi içinde etkin olduğuna değin tek onay e-postası alacaksınız.

7. Artık, masaüstü, tablet ve mobil telefonlarınızdan aza girişi yaptığınızda sozcu.com.tr‘ye reklamsız ulaşacaksınız. her biçimde sorunuz ve meseleniz amaciyla bize [email protected] adresinden ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.