Trabzonspor Obi Mikel ve Fernandes Ivanildo’ya imza töreni düzenlendi

Trabzonspor, John Obi Mikel ve Sporting Lisbon’dan kiralık olarak takıma katılan Fernandes Ivanildo’ya imzasini merasimi düzenlendi.

İmza töreninde konuşan Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, “Bugün hemide toy tek oyuncu var olan Ivanildo ayni vakitte da kariyerini konuşmanın dahi gereksiz olduğu Obi Mikel ile imzasini merasimi düzenliyoruz. Biz Obi ile Yalnızca tek futbolcu değil etik ahlak ve duruşuyla çok hatri sayilir büyüklükte tek atlet tasima ettik. toy oyunculara ne civarindan yatırım yaptığımızı her biri biliyor. Bunun yanı sıra toy oyuncularımıza tecrübelerini aktarabilecek tek oyuncu aldık. Obi’nin transferi basit olmadı, kendisi de biliyor. doğal transferiyle birlikte 150 de takim formasi aldı. Ivanildo da 100 takim formasi alan futbolcularımızdan oldu. Artık Obi’nin takim formasi rakamını yükseltmesi gerekiyor. o nedenle 200 takim formasi alıyor” dedi.

2 1 senelik sözleşme imzalayan Obi Mikel ise, “Başkanımıza bu iyi sözleri amaciyla teşekkür ediyorum. Trabzonspor’a geldiğimde ne civarindan hatri sayilir büyüklükte tek takim olduğunu kendisinin gözlerimle gördüm. Sayın Başkanın göreve başladığından bugüne civarindan takimi stabil tek vaziyete getirdiğini ve Trabzonspor’u tekrar dogruluk ettiği yerlere getirdiğini biliyorum. bendeniz de toy ve becerili oyunculardan oluşan bu kadro yapısına hemide alan içinde ayni vakitte da alan dışında neden deney olsun gerekse ugras ve oyun azmi olsun elimden gelen her şeyi yapacağım” dedi.

Kiralık olarak kadroya katılan Portekizli oyuncu Ivanildo ise, “Transfer sürecinde bana var olan alaka ve gösterilen kıymet Sahiden buraya gelmemde en hatri sayilir büyüklükte öğe oldu. bendeniz çalışmayı seven tek insanım. Bana gösterilen alaka ve kıymet karşısında insanları utangaç etmemek amaciyla elimden gelenin en iyisin yapacağım. Takımımızın amaçlari amaciyla var gücümle çalışacağımdan hiç kimsenin şüphesi olmasın” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.