Bodrum ayağa kalktı! Evlere sinsice girip uyuyanları izliyor

Bodrum‘un Umurça Mahallesi’nde kimliği belirsiz kişi, takriben tek aydan beri çok sayıda evin kapı ve penceresini zorladı, bazı hanelere girdi ve evlerde yatan yurttaşları izledikten ardindan geldiği benzeri çıkan kişi sabaha karşı yakalandı. dahada evvelce uyuşturucu, hırsızlık ve huzur bozma suçlarından sabıkası var olan kuşkulu ifadesi alınıp hür bırakıldı.

Yaşanan vaziyetten dolayı semt sakinleri endiseli olurken, Bir takım semt sakinleri de gruplar seklinde mahallede nöbet tutmaya başlamıştı. zabita ekipleri ve bekçiler de şüpheliyi yakalamak amaciyla çalışma başlattı.

MAHALLEDEKİ GENÇLER POLİSE havadis VERDİ

Mahalledeki gençler, sabaha karşı eşgale uyan tek şahsı görmeleri üstüne zabita ekiplerine haber verdi. Şüpheliyi yakalamak amaciyla çalışma başlatan ekipler, adinin A.O.M. olduğu için 22 yaşında olan şüpheliyi Kumbahçe’de yakaladı.

ADLİYEYE derhal sevk EDİLDİ, hür BIRAKILDI

Gözaltına alınıp Bodrum İlçe güvenlik Müdürlüğü’ne götürülen A.O.M., buradaki ifadesinin derhal peşinden öğleden ardindan adliyeye derhal sevk edildi. Mahkemeye çıkarılan şahsa “kişilerin huzur ve sükununu bozma” suçundan işlem yapıldıktan ardindan hür bırakıldı.

SUÇ KAYDI KABARIK

Bodrum’da tek akaryakıt istasyonunda çalıştığı öğrenilen A.O.M.’nin dahada evvelce uyuşturucu, hırsızlık ve huzur bozma suçlarından kaydı olduğu belirtildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.