İmamoğlu: Seneye İstanbul’a bir deniz festivali organize ediyoruz

4. Red Bull Uçuş Günü, İBB’nin işbirliğiyle Caddebostan Plajı’nda düzenledi. 35 takımın yarıştığı etkinlikte, birinciliği “Coffee Lovers” takımı kazandı. Şampiyon takım, ödülünü İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun elinden aldı. merasimde konuşan İmamoğlu, “Seneye İBB olarak biz de bu yarışmaya katılacağız. Seneye, İstanbul‘a tek deniz festivali örgütlü ediyoruz.” dedi.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, eşi istek İmamoğlu ve Kadıköy Belediye Başkanı Şerdil Dara Odabaşı ile birlikte Kalamış Marina’dan tekneye bindi. Vatandaşlar, Caddebostan Plajı’nda düzen eden 4. Red Bull Uçuş bugünü organizasyon alanına ulaşan İmamoğlu’na alaka gösterdi. Spor kıyafetler giyen İmamoğlu ve eşi, atlayış yapan takımları tekneden izledi. İmamoğlu, başka teknelerde bulunan yurttaşları selamladı.

“SENEYE İBB OLARAK BİZ DE KATILACAĞIZ”

İmamoğlu, kısa deniz turunun ardından, vatandaşların bulunduğu başka tek tekneye çıktı. İmamoğlu ve eşi ile vatandaşlarla resim çektirip hasbihal etti. derhal peşinden mükafat merasimi amaciyla karaya çıkan İmamoğlu, vatandaşlara seslenerek, “Enerjisi çok tek kent İstanbul. aynı zamanda tek deniz kentiyiz. Denizle buluşmayı teşvik eden her buluşmanın yanında olacağız. Bu organizasyona katkı sunan yaratıcı insanlara gönül borcu duyuyorum. yila İBB olarak biz de bu yarışmaya katılacağız.

“ŞEHRE maneviyat GELDİ, dahada DA MORALLİ OLACAĞIZ”

Şehre maneviyat geldi, dahada da moralli olacağız. Enerjisi çok ve üretken tek kent olacağız. Seneye, İstanbul’a tek deniz festivali örgütlü ediyoruz. Kadıköy Belediye Başkanımızla da konuştuk. İnşallah İstanbul’un bütün sahillerinde festival gerçekleştireceğiz. İstanbul’la alakalı her yeniliğe açığız.” dedi. derhal peşinden İmamoğlu ve eşi, mükafat merasiminin yapılacağı platforma çıktı. 35 takımın yarıştığı etkinlikte, birinciliği “Coffee Lovers” takımı kazandı. Şampiyon takım, ödülünü İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun elinden aldı. Etkinlik, mükafat merasiminin derhal peşinden sona erdi.

Kaynak: DHA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.