İngiltere’den geliyor! Fenerbahçe için gemileri yaktı

Fenerbahçe‘de “Zanka” lakabıyla Bilinen Mathias Jorgensen amaciyla sıcak gelişmeler yaşanıyor. hatri sayilir büyüklükte sıkıntı yaşanan stoper ile alakalı tek vakit evvel atilim uygulamak istek eden sarı-lacivertliler, Huddersfield’da oynayan Danimarkalı futbolcuyu hızlı tek şekilde kadrosuna katmayı hedefliyor.

HUDDERSFİELD mesele ÇIKARIYOR

29 yaşında olan savunmacı ile yapılan görüşmelerde anlaşma sağlandı. ama Premier Lig’den Championship’e düşen İngiliz takimi ahenk gösteren ücret manada yaşadığı sıkıntılar hasebiyle Zanka ile alakalı ağırbaşlı manada zorluklar çıkarıyor. Zanka ile İngiliz takimi arasında geçen görüşmede, transferin olabileceği ama için bonservis bedelinin netlikle getirilmesi gerektiği ifade edildi. Huddersfield’ın ahenk gösteren ücret manada meseleler yaşadığı ve hiçbir oyuncuyu değerinin altında satmayacağı taraflara bildirildi.

3,5 MİLYON avro İSTİYORLAR

Zanka’dan asgari 3.5 milyon euroluk tek bedel beklediği kaydedilen Ada ekibinin, deneyimli oyuncu ile bu yüzden zit düştüğü dile getirildi. Zanka’nın ise hızlıca Fenerbahçe’ye tasima olmak istediği, zorluk çıkarılırsa kendisinin de karşılık vereceğini belirttiği vurgulandı.

“MAÇLARA ÇIKMAM” RESTİ

zorlukla takımda kalması seklinde mücadelelere çıkmayacağını söyleyen Danimarkalı stoperin, tertemiz sezon öncesi takim formasi numarası seçimine katılmadığı ve rastgele tek takim formasi numarası almadığı öğrenildi. İngiliz kulübüne ısrarla kendisini bırakmalarını söyleyen Zanka, Fenerbahçe’de takim formasi giymeyi bekliyor. Huddersfield da Yalnızca hakikat değeri karşılığında bu transferin olacağını ve oyuncunun gerekirse oynamadan bekleyeceğini deklare ediyor.

COMOLLİ ÖZEL OLARAK İLGİLENİYOR

Sarı-lacivertli kulübün önceliği var olan deneyimli stoper amaciyla ahenk gösteren ücret anlamdaki müzakereler bütün detaylarıyla sürüyor. Sportif Direktör Damien Comolli, teknik heyetin istediği bu transferle yoğun tek biçimde ilgileniyor.

(Skorer)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.