Parkta 17 yaşındaki kıza cinsel saldırıda bulunan sapıklar, tekme tokat dayak yedi!

Isparta’da bebek parkında 17 yaşında olan kıza cinsel saldırıda bulunup, yanındaki annesi ve 5 yaşında olan kardeşine saldırdığı öne sürülen iki erkek, çevre sakinleri tarafından dövülerek polise teslim edildi. Şüpheliler, çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Olay, cuma akşamı inşaat halindeki kültür merkezi yakınlarında bulunan parkta alana geldi. Ş.M. ve H.İ. isimli iki erkek, annesi ve minik kardeşiyle yürüyen kız çocuğuna iddiaya göre cinsel saldırıda bulundu. anne adayi ve kızlarının reaksiyon gösterdiği şüpheliler, çocuklardan minik olanı yaralama etti. Olaya müdahale eden çevre sakinleri, çıkan tartışmada Ş.M. ve H.İ.’yi dövdü.

CEZAEVİNE GÖNDERİLDİLER

Şüpheliler, ihbar üstüne bölgeye derhal sevk edilen zabita ekiplerine teslim edildi. içkili olduğu öne sürülen şüpheliler, gözaltına alınıp, zabita merkezine götürüldü. Sorgularının derhal peşinden adliyeye derhal sevk edilen şüpheliler, çıkarıldığı mahkemece ‘cinsel saldırı’ ve ‘kasten yaralama’ suçlarından tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Vatandaşların şüphelileri yaralama ettiği anlar ise gsm telefonu kamerasıyla anbean görüntülendi.

Kaynak: DHA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.