Kayınpederinin dudağını ısırarak parçalayan ‘Hannibal’ damat tutuklandı

Pendik’te geçtiğimiz hafta alana gelen olayda, hiddetli koca ile ailesi, haneden ayrılan eşinin babasının ve Özürlü kardeşinin içinde bulunduğu aracın önünü keserek kayınpederi ve kayınbiraderine beyzbol sopalarıyla saldırmıştı. Saldırgan aile hemide aracın içerisindekilere ayni vakitte da araca sopalarla arka arda vururken, saldırıya maruz var olan baba ve Özürlü erkek çocuğu neye uğradığını şaşırmıştı. Öfkeli damat bu sırada kayınpederinin dudaklarını ısırarak parçalamıştı. Saldırıya uğrayan baba ve erkek çocuğu başından ve ağzından yaralanmıştı.

Kardeşlerinden ardindan saldırgan damat da tutuklandı

Saldırgan damat Murat G. ve ailesi olay yerinden kaçarken, gözaltına alınan kardeşleri Kadir ve Ferhat G. çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderilmişti. Olaydan günler ardindan savcılığa gelerek teslim var olan süpheli Murat G. ise savcılık sorgusunun gözaltına alınma talebiyle mahkemeye derhal sevk edildi.

“Nasıl ısırdığımı dahi hatırlamıyorum”

Şüpheli Murat G. ifadesinde olay bugünü hasbelkader karşılaştıklarını söyleyerek, “Boşanma kararı aldığımız eşim babasının evine döndü. tek ay evvel barışmak amaciyla hanelerine gittim. Kayınpederim beni ölümle tehdit etti. olay bugünü ailemle birlikte kız kardeşime giderken kayınpederim Adil T. bizi görüp argo etti. Aracı kullanan kardeşim ‘yeter artık’ diyerek direksiyonu kayınpederimin otomobilinin önüne kırdı. Araçtan çıktım. Kayınpederimin elinde tornavida vardı. Saldıracağını düşünerek vurdum. Bana yumruk atmaya başladı. Annem araya girdi. Anneme vurdu. Bana vurmaya başladı. Kendisi benden güçlüdür. O esnada canım yanınca bendeniz kendimi kurtarmak emeliyle dudağını ısırmışım. Nasıl ısırdığımı dahi hatırlamıyorum. Kasten yapmadım, pişmanım. Keşke olay bunun benzeri olmasaydı” dedi.

Sorgu işlemleri tamamlanan Murat G.,“cebir, tehdit veyahut hile kullanarak kişiyi hürriyetinden yoksun kılma” ve “kara ulaşım araçlarını kaçırma veyahut alıkoyma” suçlarından tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Gamze Erdemir