Mucize Doktor dizisi, küçük çocuğun hayatını kurtarma sahnesiyle izleyicilerden tam not aldı

Savant otizmli toy doktor Ali Vefa’nın sıra dışı hikayesinin anlatıldığı Mucize doktor dizisi 2. bölümüyle yasamsal medyada gündem oldu. Mucize Doktor’un 2. bölümünde, doktor Ali Vefa’nın dikkati sayesinde tek çocuğun hayatını kurtardığı ve sedye üzerinde kalp masajı yaptığı sahneye ise zevk yağdı.

SOSYAL MEDYAYA DAMGA VURDU

FOX TV‘nin MF Yapım imzalı tertemiz dizisi Mucize Doktor, 2. bölümüyle 19 Eylül Perşembe akşamı ekrana geldi. Savant otizm sendromlu toy operatör Ali Vefa’nın hikayesinin anlatıldığı sıra yasamsal medyada tam not aldı.

İZLEYİCİLER GÖZYAŞLARINA HAKİM OLAMADI

Yakışıklı oyuncu Taner Ölmez’in başrolünü oynadığı Mucize doktor dizisi 2. bölümüyle yasamsal medyaya damga vurdu. yasamsal medya kullanıcıları, dizide doktor Ali Vefa’nın, hasta kisi var olan tek kızı ayrım ederek evine gitmesi ve yolda yaptığı mücadeleyi kutlama etti. Vefa’nın sedye üstüne çıkıp minik kız çocuğuna kalp masajı yapması ise izleyicileri gözyaşlarına boğdu.

GÜÇLÜ KADROSUYLA DİKKAT ÇEKTİ

toy oyuncu Taner Ölmez’in başrolde bulunduğu Mucize Doktor’un kadrosunda; onur Tuna, Murat Aygen, Sinem Ünsal, Özge Özder, Hazal Türesan, Bihter Dinçel, Fırat Altunmeşe, düş Köseoğlu, Korhan Herduran ve Reha Özcan benzeri isimler de oyun alıyor. Mucize doktor dizisi dünyaca meşhur The Good Doctor dizisinden uyarlandı. Dizinin danışmanlığını ise Tohum Otizm Vakfı yaptı.

İşte dizinin Bir gün evvel akşam yayınlanan bölümüne gelen Bir takım yorumlar…