Ünlü şarkıcı Adele, Sylvester Stallone’un evini satın aldı..detay haberimizde

34 yaşında olan müzisyen ve şarkıcı Adele, 900 milyon TL’ye satın aldığı tertemiz evinin önünde 40 yaşında olan spor menajeri bay arkadaşı Rich Paul ile mutluluk dolu olmak pozu verdi.

Daily Mail’in haberine göre, lüks malikane 18.587 metrekare, Richard Landry tarafından tasarlandı, sekiz yatak odası ve 12 banyosu var.

Rich Paul, Adele…

Mülk, 3.5 dönümlük tek arazi üzerinde ve Lisa Vanderpump ve Rod Stewart’ın Önceden ikamet ettiği mahallede yer alıyor. ev 1994 seneninde inşa edildi.

Gösterişli malikanede sauna, buhar odası, teraslı ofis, iki anne banyolu yatak odası, lider mutfağı, spa, havuz ile iki katlı tek misafirhane de bulunuyor. Bunların dışında şuurlu tek sinema salonu, spor salonu, sekiz arabalık tek garaj ve sema filtreleme sistemli puro odası da yer alıyor.

UZUN vakit SATAMADI

Hollywood yıldızı Sylvester Stallone, 90’lı senelerde satın aldığı malikanesini başlangıçta 110 milyon dolara satışa çıkarmıştı, ama alıcı bulamadı. Geçtiğimiz mayıs ayında ise ücreti 85 milyon dolara indirdi.

Sylvester Stallone…

Ailesiyle birlikte Florida’ya taşınan 75 yaşında olan aktör, ağustos ayında 85 milyon dolar var olan mülkü tekrar satışa çıkardı ve Ekim ayında ücreti 80 milyon dolara düşürdü. tekrar alıcı bulamayan Stallone, nihayetinde hanesi 58 milyon dolara Adele’e satmak vaziyetinde kaldı.

 

Pandemi Dua Lipa'ya yaradı, kazandığı ücretler dudak uçuklattı İlginizi Çekebilir Pandemi Dua Lipa’ya yaradı, kazandığı ücretler dudak uçuklattı Ünlü şarkıcı nihayet teklisiyle Guinness rekorunu kırdı İlginizi Çekebilir Ünlü şarkıcı nihayet teklisiyle Guinness rekorunu kırdı